2018 Steam Ödülleri'nin Kazananları Açıklandı

08.02.2019 23:31 Gazali Çetinkaya

Valve, oyuncuların oylarıyla belirlenen 2018 Steam Ödülleri'nin kazananlarını açıkladı.
 
Kategoriler ve kazananlar şu şekilde:
 

Yılın Oyunu: Playerunknown's Battlegrounds
 
Sizi etkileyen şey sürükleyici oynanışı, saran hikâyesi, oldukça iyi oluşturulmuş karakterleri, kusursuz tasarımı ya da bağımlı edici çok oyunculu moduydu. Gerekçeniz ne olursa olsun 2018'in En İyi Oyunu ödülünü kazanan oyun tamamen harika bir oyun olacaktır.
 
 
Yılın VR Oyunu: The Elder Scrolls V: Skyrim VR
 
VR, oyun tasarımının Vahşi Batı'sı gibi bir şey. Her şeyin kabul edildiği ve yeni ortaya çıkan standartlardan oluşan kanunusuz bir ortam burası. Bu ödülün kazananı sadece oldukça eğlenceli değil aynı zamanda VR'ın geleceği için bir rota çizmeye de yardımcı olmuştur.
 
 
Aşk ile Devam Ettirilen: Grand Theft Auto V

Bu oyun çıkalı çok oldu. Geliştirici ekibin, yaratıcı fikirlerini hayata geçirdikleri göz bebeklerini duyurduğu ilk günün üzerinden uzun zaman geçti ama geliştiriciler, tıpkı iyi birer anne ve baba gibi eserlerini desteklemeye ve büyütmeye devam etti. Bu oyun, geçen tüm yıllara inat, bugün bile yeni içerik almakta.
 
 
En İyi Geliştirici: CD Projekt Red

İster hayranlarını dinleyerek bir oyun geliştirmiş olsunlar, isterse tamamen beklenmeyen bir ürün ortaya çıkartmış olsunlar ya da gerçekten harika bir oyun yaratma sözlerini tutmuş olsunlar; bu stüdyo 2018 yılını gerçekten kasıp kavurdu.
 
 
En İyi Ortam: The Witcher 3: Wild Hunt

Bütün o geveze ara sahneler veya bütün o sağlık kitine ihtiyacınız olduğunu gösteren uyarılar; karakterlerin fazla abartılmış olduğu gerçeğiyle yüzleşmeliyiz. Bu kazananın da gösterdiği gibi bazen nefes kesici bir sahneyle bir hikâyeyi bir sürü geveze kahramana kıyasla çok daha iyi bir şekilde anlatabilirsiniz.
 
 
Arkadaşlar ile Daha Zevkli: Rainbow Six Siege

Bazı harika oyunlar, tek başına oynandığında o kadar da harika olamayabilirler. Arkanızı kollaması için belki de birkaç arkadaşa ihtiyacınız vardır. Belki de onları sırtından bıçaklayabilecek birkaç arkadaşa ihtiyacınız vardır. Her iki şekilde de bu oyunları oynamak için arkadaşlarıyla toplananları neşe beklemektedir.
 
 
En İyi Alternatif Tarih: Assassin's Creed Odyssey
 
Geçmişinden ders almayanlar, aynı hatalarını tekrar etmeye mahkûmdur. Ders alanların durumlarıysa gayet iyidir ancak hem ders alıp hem de geçmişi yeniden yazanlarsa, 2018'in en eğlenceli tarihi yeniden yazma oyunu için bu ödülü almaya mahkûmdur.
 
  
Bir Makine ile Yaşanan En Büyük Eğlence: Rocket League

İster bir otomobil, kamyon, robot ya da farklı bir mekanik makine olsun; bu ödülün kazananı tam gaz vererek makineler tarafından mümkün kılınan unutulamaz bir oynanış tasarladı.

İlgili İçerik Yorumlar 51 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Spider-Man MCU'dan Ayrılıyor 11 Saat önce The Yakuza Remastered Collection PS4 için Duyuruldu 20 Ağustos PES 2020'ye Euro 2020 DLC'si Gelecek 20 Ağustos Doom: Eternal'ın Tek Kişilik Modunun Kaç Saat Süreceği Açıklandı 20 Ağustos Çok Oyunculu Aksiyon Oyunu ReadySet Heroes 1 Ekim'de PS4 için Çıkacak 20 Ağustos