2019 All-Star Etkinliği Duyuruldu!

17.09.2019 17:23 Hamit Can Sayılgan

 
     League of Legends 2019 All-Star etkinliğinin detayları Riot Games Türkiye tarafından duyuruldu. Etkinlik 5-7 Aralık'ta Las Vegas, Esports Arena'da gerçekleşecek. Bu yıl programa ek olarak Taktik Savaşları (TFT) yarışması eklendiği duyuruldu.  
 
     2019 All-Star Etkinliğinde; All-Star 1'e 1 turnuvası, TFT turnuvası, 5'e 5 Sihirdar Vadisi karşılaşmaları, gösteri maçları, URF modu ve "İki Elin Sesi Var" modu oynanacak.
 
     Riot Games tarafından etkinliğe toplam 64 oyuncunun katılması planlandı. 32 kişilik olan profesyonel oyuncu grubunun 26'sı topluluk oylarıyla, kalan 6 kişiyse Riot tarafından seçilecek. Son 6 isim oylama bittikten sonra belirlenecek ve etkinlik başlamadan duyurulacak. Oylamalar yaklaşık bir hafta sürecek ve LoL espor sitesinden duyurulacak. Her bölgeden oyuncuların katılacağı League of Legends All-Star 2019 turnuvası 5 Eylül tarihinde başlayacak.   
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
League of Legends Platformlar: PC Geliştirici: Riot Games Dağıtıcısı: Riot Games Tür: MOBA Çıkış Tarihi: 27 Ekim 2009
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Shenmue III Çıktı 22 Dk önce Darksiders: Genesis'in Yeni Fragmanında Yetenekler Tanıtılıyor 1 Saat önce Dead by Daylight ‘Cursed Legacy’ Fragmanı 2 Saat önce Fight’N Rage 3 Aralık'ta PS4'e Geliyor 2 Saat önce Blair Witch 3 Aralık'ta PS4'e Geliyor 2 Saat önce