3'e 3 FPS Oyunu Rocket Arena PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu

15.05.2019 18:41 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Nexon Amerika ve geliştirici Final Strike Games, 3'e 3 birinci şahıs nişancı oyunu Rocket Arena'yı PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyurdu. Xbox One ve PC arasında çapraz platform desteği sunulacak. PlayStation 4 desteğinin geliştirilmekte olduğu belirtildi.

Kapalı beta 23 - 29 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek ve seçilen kullanıcılar betaya Steam ve Nexon Launcher üzerinden erişebilecek. Buradan kayıt yaptırabilirsiniz.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Roketlerin hüküm sürdüğü ve şampiyonların yaratıldığı, ilginç Crater Dünyası'na hoş geldiniz! Rocket Championship Tour hem bir yarışma hem de kültürel bir saplantıdır ve katılanlar genelde Crater'ın vahşi ve esrarengiz yerlerinden çıkıp gelirler.
 
Crater yarışmaları, burada bulunan ileri teknoloji ütopyası, denizaltı kolonisi, tropikal korsan sığınağı, gizemli ormanlar, bir buz krallığı ve kaybolmuş Megadon'lar ile dolu çorak araziler gibi bölgelerde düzenlenir. Bazı yarışmacılar deneyimli, bazıları yeni ve isim yapmaya hevesli olabilir, ama her seviyeden ve farklı oyun tarzlarına sahip herkes kendine burada bir yer bulabilir!
 
Yeni bir oyuncu olarak başlamadan önce dikkat etmeniz gerekenler:

- Eşsiz karakterlerden birini seçin ve bölgenizi çeşitli haritalarda 3'e 3 roket savaşlarında temsil edin.
- Eşsiz roketlerle rakiplerinizi arenadan atın.
- Rocketbotlara dikkat edin. Bunlar, co-op moddaki başına buyruk, roket seven robotlardır.
 
Crater'da her an her şey olabilir ama kesin olan tek bir şey var: roketler uçmaya başladığında bir an bile sıkılmazsınız! 


Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

İlgili İçerik Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Everreach: Project Eden Eylül'de Xbox One ve PC için, 2019'da Sonraki Bir Tarihte PS4 için Çıkacak 6 Saat önce GRID PC Sistem Gereksinimleri 7 Saat önce Kendi Dininizi Yaratabildiğiniz Oyun 'Godhood' Steam'de Erken Erişime Açıldı 11 Saat önce VF Şampiyonluk Ligi 2019 Yaz Mevsimi 6. Haftası Tamamlandı 11 Saat önce Hideo Kojima, Death Stranding'ten Bir Görsel Daha Paylaştı 13 Saat önce