9 Monkeys of Shaolin 16 Ekim'de Çıkacak

06.08.2020 11:33 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Buka Entertainment ve geliştirici Sobaka Studio, Çin'de geçen beat 'em up oyunu 9 Monkeys of Shaolin için çıkış tarihi verdi.

16 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC, Mac ve Linux için çıkışını gerçekleştirecek. Dijital ve kutulu olarak piyasaya sunulacak.
 
9 Monkeys of Shaolin'de ailesi ve arkadaşları kendi köyünde korsanlar tarafından katledilen ve intikam için balıkçıdan Shaolin dövüş sanatları ustasına evrilen Wei Cheng'in öyküsüne tanık olacaksınız.
 
Aksiyon dolu üç benzersiz dövüş stili, kullanıcı dostu kontroller, 70'lerin kung-fu filmlerinden esinlenen atmosfer ve etkileyici görseller, karakter geliştirme sistemi ve Çin köylerinden korsan gemisine, Budist manastırlarından Japon konaklarına ve antik harabelere kadar çeşitli ortamlarda toplamda 25 farklı seviye bulunacak. Co-op olarak da oynanabilecek.
 
Steam sayfası:
store.steampowered.com/app/739080/9_Monkeys_of_Shaolin/

Duyuru fragmanı:

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
9 Monkeys of Shaolin Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Sobaka Studio Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: Action Çıkış Tarihi: 16 Ekim 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Haftanın Öne Çıkan Haberleri (21 Eylül - 27 Eylül) 1 Saat önce Tekken 7 Satışları 6 Milyonu Aştı, Serinin Toplam Satışları 50 Milyon 3 Saat önce Tekken 7 DLC Karakteri Kunimitsu Duyuruldu 6 Saat önce Street Fighter V: Champion Edition DLC Karakteri Dan Hibiki Tanıtım Fragmanı 6 Saat önce Monster Hunter Rise 43 Dakikalık Oynanış Videosu 7 Saat önce