AO Tennis 2 Kariyer Modu Geliştirici Günlüğü

12.12.2019 11:06 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Bigben Games ve geliştirici Big Ant Studios, AO Tennis 2 için yeni bir geliştirici günlüğü yayınladı ve videoda kariyer modu tanıtılıyor.

AO Tennis 2'deki yepyeni hikaye odaklı kariyer modunda oyuncular teklerde veya bir arkadaşıyla birlikte çiftlerde dünya sıralamasının zirveleri için mücadele edecek.

Oyuncunun başarısını korttaki büyük oyunlarının yanı sıra aynı zamanda kort dışındaki etkinlikleri de belirleyecek ve bu da oyuncuların profesyonel tenis dünyasındaki kariyerinde daha derin bir deneyim sağlayacak.

AO Tennis 2 PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için 9 Ocak 2020'de çıkacak.

Geliştirici günlüğünü aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
AO Tennis 2 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Big Ant Studios Dağıtıcısı: Bigben Games Tür: Tenis Çıkış Tarihi: 9 Ocak 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Cook, Serve, Delicious! 3?! 14 Ekim'de Erken Erişimden Çıkıyor ve Konsollara da Geliyor 30 Eylül Altın Joystick Ödülleri Adayları Duyuruldu, Oy Kullanabilirsiniz 30 Eylül Galatasaray ve InGame Group, İş Birliği Anlaşması İmzaladı 30 Eylül Sandman Dizisinin Başrolü İçin En Güçlü Aday Tom Sturridge 30 Eylül Call of Duty: Black Ops Cold War – Zombi Moduna İlk Bakış 30 Eylül