AO Tennis 2'den 40 Dakikalık Oynanış Videosu (4K)

04.12.2019 00:46 Özgür Eroğlu

 
Yayıncılığını Bigben Games'in yaptığı, geliştiriciliğini ise Big Ant Studios'un yaptığı AO Tennis 2'den 40 dakikalık bir oynanış videosu paylaşıldı. IGN'in paylaştığı bu videoyu 4K olarak izleyebilirsiniz.
 
AO Tennis 2; PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için 9 Ocak 2020'de dünya genelinde çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun tanıtım yazısını ve bahsi geçen oynanış videosunu aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
AO Tennis 2 kendi topluluğu tarafından ve kendi topluluğu için geliştirilen tek tenis oyunu. Kendi oyuncularını, kortlarını ve efsanevi maçlarını yarat. Kariyer Modunda tenis dünyasının zirvesine tırmanmak için mücadele et.

KENDİ OYUN DÜNYANI YARAT
Kapsamlı Akademi düzenleme aracını kullanarak kendi oyuncunu ve kortlarını yarat, istersen topluluk tarafından geliştirilen binlerce öğeden istediğini indir ve kullan.

DÜNYANIN EN İYİ OLUNCULARI BURADA
Rafael Nadal, Ash Barty, Angelique Kerber gibi ATP & WTA dünyalarının büyük isimlerine kafa tut.

TÜMÜYLE YENİDEN TASARLANAN KARİYER MODU
Teklerde veya bir arkadaşınla birlikte çiftlerde dünya sıralamasının zirveleri için mücadele et. Bir numara olmak için adını, sponsorlarını ve performansını iyi yönet.

YENİ OYUN MODLARI
Efsanevi maçlar oyna veya senaryo editörünü kullanarak yeni görev ve oyunlar oluştur.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
AO Tennis 2 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Big Ant Studios Dağıtıcısı: Bigben Games Tür: Tenis Çıkış Tarihi: 9 Ocak 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Crysis Üçlemesi EA Access'e Eklendi 1 Saat önce Tropico 6'nın Lobbyistico DLC'si Çıktı, Steam'de Bu Hafta Sonu Oynaması Ücretsiz 1 Saat önce Rainbow Six Siege'e Sınırlı Süreli Arcade Modu Attrition Geldi 1 Saat önce Nintendo Treehouse Canlı Yayını 10 Temmuz 20:00'da 1 Saat önce Capcom'un Oyun Satışlarının %80'i Dijital 09 Temmuz