Açık Dünya Hayatta Kalma Korku Oyunu Wronged Us, Konsollar ve PC için Duyuruldu

24.11.2021 13:05 Mehmet Tandoğan

 
 
Delutional Studio, 2023'te konsollarda ve PC'de piyasaya sürülmesi planlanan bir açık dünya hayatta kalma korku oyunu olan Wronged Us'u duyurdu. Hangi konsollara çıkış yapacağı açıklanmadı.
 
Wronged Us, küçük bir kasabada geçen sinematik hikaye odaklı bir oyun olarak karşımıza çıkacak. Oyuncu, terk edilmiş bir kasabayı keşfedecek, psikolojik korkularla yüzleşecek, bulmacaları çözecek ve yol boyunca çeşitli yaratıklarla mücadele edecek. Bunun yanı sıra oyuncular şehrin farklı bölgelerini keşfetmekte ve NPC'lerle etkileşim kurmakta özgür olacak. 
 
Delusional Studio'nun resmi web sitesine göre Wronged Us "hala geliştirme aşamasında" yer alıyor. Bir buçuk yıldır tek kişilik geliştirme projesi olarak karşımıza çıkan bu proje için işe alımlar başladı.
 
Geliştirici, Dark Souls'un açık dünyası ve görev tasarımından, Silent Hill'in hikayesi, ortamı ve atmosferinden, Resident Evil'in oynanışı ve mekaniklerinden ilham aldığını belirtiyor.
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Wronged Us Platformlar: PC Geliştirici: Açıklanmadı Dağıtıcısı: Açıklanmadı Tür: hayatta kalma korku Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Riot Games, All-Star Etkinliğini İptal Ettiğini Duyurdu! 02 Aralık Crimson Desert'ın Oynanış Videosu Sızdırıldı 02 Aralık DNF Duel - Grappler Fragmanı 02 Aralık Psikolojik Hayatta Kalma Oyunu Aftermath Duyuruldu 02 Aralık Solar Ash Çıkış Fragmanı 02 Aralık