Açık Dünya Oyunu Redfall Duyuruldu

14.06.2021 00:40 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Bethesda Softworks ve Dishonored geliştiricisi Arkane Austin, Xbox Series ve PC için açık dünya birinci şahıs nişancı oyunu Redfall'ı duyurdu. 2022 yazında çıkış yapacak.
 
Oyunun tanıtım yazısı
 
Prey ve Dishonored'ın ödüllü ekibi Arkane Austin'den Redfall, işbirliğine dayalı bir birinci şahıs nişancı oyunu. Arkane'in özenle üretilen dünyalar ve yaratıcı oyun mekanikleri sevgisi üzerine mirasını devam ettiren Redfall, stüdyonun kendine özgü oynanışını işbirliğine dayalı aksiyon ve birinci şahıs türleriyle birleştiriyor.
 
Massachusetts'in ilginç ada şehri Redfall, güneşi engelleyip adayı dış dünyadan koparan bir vampir lejyonu tarafından kuşatılmış durumda. Şehrin damarlarını kurutmak isteyen bu acımasız düşmanlara karşı hayatta kalmış birkaç kişiyle beraber kapana kısılmışken mükemmel vampir avcısı takımını oluşturmak için çeşitli kahramanlar arasından seçim yapıp diğerleriyle birlik ol.
 
Redfall'un vampirleri klasik kan emicilerden değil. Bu vampirler bilimsel bir deney korkunç bir şekilde sonuçlandığı için dünyaya geldiler ve evrimleşmeye devam ediyorlar. Ancak tek engel onlar değil. Oyuncular ayrıca, saflarına katılma umuduyla adanın yeni doyumsuz gücüne tapan insan tarikatçılarla da karşılaşacak. 
 
Yayınlanan video
 

İlgili İçerik Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
İzmir Oyun Festivali, 24-25-26 Eylül'de Gerçekleşecek! 10 Saat önce Vodafone FreeZone Ödüllü Turnuva Sistemi Serisi Başladı 10 Saat önce BloodRayne: ReVamped ve BloodRayne 2: ReVamped Duyuruldu 16 Eylül Eastward Switch Tanıtım Fragmanı Yayınlandı 16 Eylül TinyBuild, Bad Pixel'i Satın aldı 16 Eylül