Age of Empires III: Definitive Edition Betası Şubat'ta Başlıyor

24.01.2020 10:31 Gazali Çetinkaya

 
Age of Empires I ve II'den sonra üçüncü oyunun da Definitive Edition'ı yolda.

Microsoft, Age of Empires III: Definitive Edition betasının Şubat ayında Age Insider üyeleri için başlayacağını duyurdu.
 
Birden fazla beta yapılması planlanıyor. Betalar Steam ve Microsoft Store üzerinde düzenlenecek ve ilk olarak Şubat ayının başlarında daha az sayıda kullanıcı ile birlikte çok oyunculu modlar test ettirilecek. Mart ayında daha fazla kişi davet edilecek ve tek oyunculu modda da oynanabilir olacak. 
 
Buradaki adresten Age Insider üyeliğine başvurabilirsiniz.

Age of Empires III: Definitive Edition çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Serinin yepyeni oyunu Age of Empires IV PC için geliştiriliyor. Çıkış tarihi belli değil. Son yayınlanan oynanış fragmanını buradaki haberden izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Age of Empires III: Definitive Edition Platformlar: PC Geliştirici: Microsoft Dağıtıcısı: Microsoft Tür: RTS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 9 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Boston Belediye Başkanı Marty Walsh Sony'ye PAX East Etkinliğine Katılma Çağrısında Bulundu 6 Saat önce Obsidian'ın Hayatta Kalma Oyunu Grounded'ın Steam Sayfası Açıldı 7 Saat önce Tekken Serisinin Satışları 49 Milyonu Aştı 22 Şubat A Plague Tale: Innocence, Cities Skylines ve Daha Fazlası Project xCloud'a Eklendi 22 Şubat Hasbro: Baldur’s Gate III Bu Yıl Steam'de Erken Erişime Açılacak 22 Şubat