Aksiyon Platform Oyunu Grim Guardians: Demon Purge, Konsollar ve PC için Duyuruldu

05.08.2022 16:24 Umut Tandoğan

 
 
Inti Creates, aksiyon platform oyunu Grim Guardians: Demon Purge'ı PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için duyurdu. Ancak bir çıkış tarihi açıklanmadı. Ek olarak yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.
 
Grim Guardians, okullarını tehlikeden kurtarmaya çalışan iblis avcıları şeklinde iki oynanabilir karaktere (kız kardeşler) sahip olacak: Shinobu Kamizono ve Maya Kamizono. Bu iki karakter kalenin farklı zorlukları ve büyük düşmanları arasında savaşmak için farklı yeteneklerini kullanmalıdır. Oyun ayrıca 2 oyunculu eş zamanlı co-op ve oyunun zorluğunu değiştirmek gibi birçok seçeneğe sahiptir.
 
Tanıtım videosu
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ghost Recon Wildlands Bu Ay PlayStation Plus Kütüphanesine Katılabilir 3 Saat önce Street Fighter 6'ya Kimberly ve Juri Karakterleri Dahil Olacak 3 Saat önce Guilty Gear: Strive DLC Karakteri Bridget 28 Ocak'ta Çıkış Yapacak 4 Saat önce EVO Japan 2023 Etkinliği 31 Mart - 2 Nisan Tarihleri Arasında Yapılacak 5 Saat önce Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - The Hinokami Chronicles Yeni Karakter Geliyor 5 Saat önce