Aksiyon Rol Yapma Oyunu ASTLIBRA Revision, 13 Ekim'de PC'ye Geliyor

03.10.2022 21:15 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı WhisperGames ve geliştirici KEIZO, 13 Ekim'de Steam üzerinden PC için yandan görünümlü aksiyon rol yapma oyunu ASTLIBRA Revision'ı yayınlayacağını duyurdu. ASTLIBRA Revision, 2011 yılında bir tarayıcı oyunu olarak piyasaya sürülen ASTLIBRA'nın gelişmiş ve tam sürümü.
 
Oyunun açıklaması şu şekilde:
 
2D aksiyon RPG'si Astlibra Revision'da zamanla ve kaderle yüzleşin. Titizlikle hazırlanmış dünyaları keşfedin, acımasız patron savaşlarında mücadele edin ve her köşede gizlenen düşmanları alt etmek için becerilerinizi yükseltin. 
 
PC sürümündeki yeni içeriğe ek olarak, mevcut oyun daha da güzelleştirildi ve geliştirildi. DX Library geliştiricisi Takumi Yamada, yüksek çözünürlüğü, geniş ekran destekli grafikleri oyuna dahil etti. Bunun yanı sıra grafik tasarımcısı Shigatake ve illüstratör Haku Tatsufuchi, çarpıcı karakter ve canavar sanatını bizlere sunuyor.
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1718570/ASTLIBRA_Revision/

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Need for Speed Unbound İnceleme Puanları 3 Saat önce Digimon Survive Satışları 500 Bini Aştı 4 Saat önce Disney Speedstorm için CGI Fragman Yayınlandı 4 Saat önce Tom Clancy's Serisi Steam'de indirimde: Yüzde 75'e Varan Fırsatlar 02 Aralık Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları Erişime Açıldı 02 Aralık