Aksys Games, PC ve Konsollar için Inescapable Adlı Oyunu Duyurdu

04.07.2022 18:06 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Aksys Games ve geliştirici Dreamloop Games, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için Inescapable adı oyunu duyurdu.
 
Inescapable, tropik bir adada geçen sosyal mesajlara sahip bir oyun. Oyuncular bu oyunda kendilerini bir TV şovunda buluyor. Bu gösteride yer alan siz aslında buraya zorla getirildiniz. Oyuncular bu oyunda zorla programa dahil edilen 11 yarışmacıdan biri olan Harrison rolünü üstlenecek. Oyunda herhangi bir kural yok ve yarışmacılar oyun sonunda 500.000 doların sahibi olacak.
 
Inescapable oyunu temel olarak Dreamloop ekibi ile Aksys'nin 2018 yılında çıkış yapan ve eleştirmenlerce beğenilen nişancı oyunu Stardust Galaxy Warriors: Stellar Climax'in ardından geliyor. Bu oyun aracılığıyla ortaklık kuran iki ekip iş birliğini Inescapable oyunuyla daha da geliştirmek istiyor. 
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Splatoon 3 Canlı Yayın Etkinliği 10 Ağustos'ta Yapılacak 1 Dk önce Ghost Recon Wildlands Bu Ay PlayStation Plus Kütüphanesine Katılabilir 4 Saat önce Street Fighter 6'ya Kimberly ve Juri Karakterleri Dahil Olacak 4 Saat önce Guilty Gear: Strive DLC Karakteri Bridget 28 Ocak'ta Çıkış Yapacak 5 Saat önce EVO Japan 2023 Etkinliği 31 Mart - 2 Nisan Tarihleri Arasında Yapılacak 6 Saat önce