Alan Wake Xbox Mağazasına Geri Döndü

24.01.2020 08:49 Gazali Çetinkaya

 
Remedy Entertainment'ın psikolojik korku aksiyon-macera oyunu Alan Wake, Mayıs 2017'de süresi dolan müzik lisansları sebebiyle dijital mağazalardan kaldırılmıştı. 2018'in sonlarında Steam'e geri döndü ve en sonunda Xbox mağazasında da tekrardan satışa sunuldu.
 
Şu anda Xbox mağazasında 49,00 TL fiyattan satılıyor. Standalone spin-off Alan Wake oyunu Alan Wake's American Nightmare ise 18,25 TL. Geriye uyumluluk desteği sayesinde Xbox One üzerinde de oynamak mümkün.

Ek olarak, Steam'de Ay Takvimi Yeni Yılı indirimleri kapsamında Alan Wake %80 indirimle 5,00 TL.
 
Yakında Alan Wake hakkında daha fazla şey duymayı bekleyebilirsiniz. Remedy Entertainment'ın doğaüstü üçüncü şahıs aksiyon oyunu Control için ikinci genişleme paketi AWE bu yılın ortalarında çıkacak. Genişleme paketi hakkında şimdilik bir detay bulunmuyor fakat görselinin ortasında Alan Wake karakteri duruyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Alan Wake Platformlar: XBOX 360 PC Geliştirici: Remedy Dağıtıcısı: Microsoft Tür: Action Çıkış Tarihi: 14 Mayıs 2010
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Boston Belediye Başkanı Marty Walsh Sony'ye PAX East Etkinliğine Katılma Çağrısında Bulundu 6 Saat önce Obsidian'ın Hayatta Kalma Oyunu Grounded'ın Steam Sayfası Açıldı 7 Saat önce Tekken Serisinin Satışları 49 Milyonu Aştı 22 Şubat A Plague Tale: Innocence, Cities Skylines ve Daha Fazlası Project xCloud'a Eklendi 22 Şubat Hasbro: Baldur’s Gate III Bu Yıl Steam'de Erken Erişime Açılacak 22 Şubat