Alice: Madness Returns EA Access'e Eklendi

17.05.2019 17:41 Gazali Çetinkaya

 
Electronic Arts, Alice: Madness Returns'ün bugün itibarıyla EA Access sisteminin kütüphanesine eklendiğini duyurdu.

Xbox One platformunda mevcut olan EA Access aboneliği ile sistemin kütüphanesinde bulunan oyunları ücretsiz olarak oynayabilir, piyasaya çıkmadan yeni EA oyunlarını 10 saat kadar deneyebilir ve EA alışverişlerinde %10 indirimler alabilirsiniz. EA Access aboneliği aylık 12 TL, yıllık 65 TL.
 
Alice: Madness Returns'ün tanıtım yazısı: 
 

Alice: Madness Returns hayal gücünün karanlık ve şiddet dolu yönüne yoğunlaşıyor ve Alice'in kendisini rahat bırakmayan iblisleriyle yüzleşeceği kabus gibi bir Harikalar Diyarı yaratıyor. Viktorya dönemi Londrası'nı ziyaret edecek, oradan da Alice'in çılgınlığının kaynağını ortaya çıkarıp, yıllarca gizli tutulmuş ölümcül bir sırrı keşfetmek için güzel ama tuhaf Harikalar Diyarı'na yolculuk yapacaksınız.
 
On bir yıl önce korkunç bir yangın Alice'in ailesini elinden almış ve zihninde korkunç yaralar açmıştı. Alice bu olaydan sonra Rutledge Akıl Hastanesi'ne yatırılmış, iblisleriyle yüzleşmek için fantastik Harikalar Diyarı dünyasının derinlerine inerek mücadeleye başlamıştı. Şimdiyse, on yılın ardından, taburcu olma zamanı gelmişti ama Alice hala o trajik olayın ağır psikolojik yükünü üzerinde taşıyordu.
 
Zihni darmadağınık olan Alice garip hatıraları, rüyaları ve imgelerinin yol açtığı korkudan kurtulamıyordu. Belki de Harikalar Diyarı'nda daha iyi olabilirdi. Oradayken hep daha iyi olmuştu. Oraya gidiyor ve gerçek dünyanın sunamadığı şeyleri buluyordu: güvenlik, bilgi ve geçmiş hakkındaki gerçekler. Ama onun yokluğunda Harikalar Diyarı da değişmişti. Bir şeyler korkunç biçimde ters gitmiş ve bir zamanlar sığındığı o güzel yerin üzerine korkunç bir kötülük çökmüştü. Acaba Alice Harikalar Diyarı'nı ve kendisini tüketmekte olan delilikten kurtarabilecek miydi?

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Alice: Madness Returns Platformlar: PC PS3 XBOX 360 Geliştirici: Spicy Horse Dağıtıcısı: Electronic Arts Tür: Adventure Çıkış Tarihi: 14 Haziran 2011
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tekken 7 Satışları Dört Milyonu Aştı 9 Dk önce Borderlands Game of the Year Enhanced Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz 31 Dk önce Sızdırılan Marvel's Avengers Oynanış Videosu Thor'u Gösteriyor 1 Saat önce Netflix Bir Gecede Tam 17 Milyar Dolar Kaybetti 2 Saat önce Sumo Digital ile 2K Yeni Projelerde Çalışmak için Ortaklıklarını Duyurdu 5 Saat önce