Amazon Game Studios Oynaması Ücretsiz The Lord of the Rings MMO Oyunu Duyurdu

10.07.2019 16:44 Gazali Çetinkaya

 
Amazon Game Studios, The Lord of the Rings evrenini temel alacak oynaması ücretsiz devasa çok oyunculu çevrimiçi oyunu konsollar ve PC için duyurdu. Oyunun başlığı ve çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Amazon Game Studios'tan oyun hakkında ilk detaylar:
 

Yüzüklerin Efendisi edebiyat üçlemesinde tasvir edilen Orta Dünya'da geçecek oyun J. R. R. Tolkien'in geniş dünyasını keşfetmek için hayranlara yeni, etkileyici bir oyun deneyimi sunacak.
 
Amazon Game Studios ile Leyou oyunun geliştirmesini ortaklaşa üstlenecek ve Amazon Game Studios Çin hariç oyunun dünya genelindeki pazarlamasını ve yayıncılığını üstlenecek. Bu işbirliği Amazon'un oyun teknolojisini ve yetenekli MMO geliştiricilerini, Leyou'nun oynaması ücretsiz oyun tasarlama ve canlı oyun servislerini yönetme uzmanlığını bir araya getirecek.
 
Amazon Game Studios ekibi, dünyanın en popüler MMO oyunlarından bazılarının yaratılmasına yardımcı olan deneyimli geliştiricilerden oluşuyor. Amazon Game Studios ayrıca alternatif bir 17. yüzyıl dünyasında geçen sandbox MMO oyunu New World üzerinde de çalışıyor.  

İlgili İçerik Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
League of Legends: Wild Rift Mobil ve Konsol için Duyuruldu 23 Dk önce Wolfeinstein Serisi Steam'de İndirimde 5 Saat önce Disco Elysium PC için Çıktı 5 Saat önce GTA 5'teki Trevor'ı Oynayan Aktör, GTA 6'nın Çıkış Tarihi Hakkında Konuştu 6 Saat önce Worlds 2019 Grup Aşaması 4. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı! 15 Ekim