Amazon Game Studios Oynaması Ücretsiz The Lord of the Rings MMO Oyunu Duyurdu

10.07.2019 16:44 Gazali Çetinkaya

 
Amazon Game Studios, The Lord of the Rings evrenini temel alacak oynaması ücretsiz devasa çok oyunculu çevrimiçi oyunu konsollar ve PC için duyurdu. Oyunun başlığı ve çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Amazon Game Studios'tan oyun hakkında ilk detaylar:
 

Yüzüklerin Efendisi edebiyat üçlemesinde tasvir edilen Orta Dünya'da geçecek oyun J. R. R. Tolkien'in geniş dünyasını keşfetmek için hayranlara yeni, etkileyici bir oyun deneyimi sunacak.
 
Amazon Game Studios ile Leyou oyunun geliştirmesini ortaklaşa üstlenecek ve Amazon Game Studios Çin hariç oyunun dünya genelindeki pazarlamasını ve yayıncılığını üstlenecek. Bu işbirliği Amazon'un oyun teknolojisini ve yetenekli MMO geliştiricilerini, Leyou'nun oynaması ücretsiz oyun tasarlama ve canlı oyun servislerini yönetme uzmanlığını bir araya getirecek.
 
Amazon Game Studios ekibi, dünyanın en popüler MMO oyunlarından bazılarının yaratılmasına yardımcı olan deneyimli geliştiricilerden oluşuyor. Amazon Game Studios ayrıca alternatif bir 17. yüzyıl dünyasında geçen sandbox MMO oyunu New World üzerinde de çalışıyor.  

İlgili İçerik Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tekken 7 Satışları Dört Milyonu Aştı 1 Dk önce Borderlands Game of the Year Enhanced Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz 23 Dk önce Sızdırılan Marvel's Avengers Oynanış Videosu Thor'u Gösteriyor 1 Saat önce Netflix Bir Gecede Tam 17 Milyar Dolar Kaybetti 2 Saat önce Sumo Digital ile 2K Yeni Projelerde Çalışmak için Ortaklıklarını Duyurdu 5 Saat önce