Ancestors: The Humankind Odyssey 27 Ağustos'ta PC için, Aralık'ta PS4 ve Xbox One için Çıkacak

23.05.2019 16:45 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Private Division ve geliştirici Panache Digital Games, üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu Ancestors: The Humankind Odyssey'nin 27 Ağustos'ta Epic Games Store üzerinden PC için, Aralık'ta PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacağını duyurdu. (Oyun Steam'e 27 Ağustos 2020'de gelecek)
 
Oyunun Epic Games Store üzerindeki tanıtım yazısı:
 

Assassin's Creed'in yaratıcısından bu yeni macerasında, inanılmaz insan evriminin inanılmaz spiritüel yolculuğuna çık ve 10 milyon yıl önceki yolculuğa başla.
 
İnsanlığın şafağındaki Neojen Afrika'yı keşfet. Nefes kesici her manzaranın etrafında tehlikeler gizleniyor.
 
Yeni toprakları keşfederken korkuyu yenerek bölgeni genişlet ve sayınızı arttırmak için klanını büyüt.
 
Nesiller boyunca evrimini sürdür ve hangi yetenekleri öğreneceğine karar ver. Her oyuncunun seyahatini eşsiz hale getirmek için sonraki nesillere hangi bilgilerin geçeceğini seç.

Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.   

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Ancestors: The Humankind Odyssey Platformlar: PC Geliştirici: Panache Digital Games Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 6 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
ESL Pro Lig Sezon 9 Şampiyonu Liquid Oldu! 24 Haziran Hitman 2 New York Banka DLC'si Yarın Çıkıyor 24 Haziran Silver Chains 6 Ağustos'ta PC için, 2019'un Dördüncü Çeyreğinde Konsollar için Çıkacak 24 Haziran Blazing Chrome 11 Temmuz'da Çıkacak 24 Haziran Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (24 - 30 Haziran) 24 Haziran