Animal Crossing: New Horizons'a Havai Fişek Gösterisi, Rüya Görme ve Ada Yedekleme Geliyor

28.07.2020 20:22 Gazali Çetinkaya

 
Nintendo, Animal Crossing: New Horizons'ın ikinci ücretsiz yaz güncellemesinin 30 Temmuz'da yayınlanacağını duyurdu.

Güncelleme ile havai fişek gösterisi, rüya görme ve ada yedekleme özelliği oyuna geliyor.

Ağustos ayında her pazar akşamı komşularınızla birlikte havai fişek gösterisinin tadını çıkarabileceksiniz. Kendi tasarlamış olduğunuz havai fişekleri de kullanabileceksiniz.

Rüya görerek diğer adaları ziyaret etme fırsatı bulacaksınız ve siz de adanızı rüyadaki diğer kişilerle paylaşabileceksiniz. Rüyalarda kayıt yapılmadığı için hiçbir şey kalıcı olmayacak. Ayrıca rüya görmek için çadırınızı eve yükseltmiş olmanız gereklidir.

Son olarak ada yedekleme özelliği sayesinde Nintendo Switch Online aboneleri ada ve kullanıcı verilerini yedekleyebilecek. Böylece Switch'iniz kaybolursa veya hasar görürse adanızı kurtarabileceksiniz.

Bir sonraki ücretsiz güncelleme bu sonbaharda yayınlanacak.

30 Temmuz'da yayınlanacak güncellemenin tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Animal Crossing: New Horizons Platformlar: Geliştirici: Nintendo Dağıtıcısı: Nintendo Tür: Simülasyon Çıkış Tarihi: 20 Mart 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
IEM Global Challenge 2020 Grupları Belli Oldu! 1 Dk önce PUBG Mobile Global Şampiyonası'nda 2. Hafta 2. Gün Karşılaşmaları Oynandı! 1 Saat önce Beşiktaş Esports, Valorant Takımını Duyurdu 1 Saat önce SYNTHETIK: Ultimate Switch, Xbox One ve PS4'e Geliyor 1 Saat önce Just Cause Serisinin Yaratıcısı Yeni Bir Oyun Geliştirme Stüdyosu Kuruyor 2 Saat önce