Anno 1800'ün Yeni DLC'si Kendi Botanik Bahçenizi Kurmanıza Olanak Sağlıyor

11.09.2019 07:09 Gazali Çetinkaya

 
Ubisoft, şehir kurma gerçek zamanlı strateji oyunu Anno 1800'ün ikinci indirilebilir içeriği Botanica'yı yayınlandı.
 
Kendi botanik bahçenizi kurmanıza olanak sağlayan indirilebilir içerik 21'den fazla botanik modül, bir sera modülü, çiçek yatakları ve sanatsal budanmış ağaçlar dahil olmak üzere 11 yeni süs ve çok sayıda bitki içeriyor.
 
Botanica üç indirilebilir içerikten ikincisi olarak Season Pass'e dahil. Season Pass içermeyen sürümlerden birine sahip olanlar 40,99 TL'den satın alabilir.
 
İndirilebilir içeriğin tanıtım yazısı:


Yemyeşil, muhteşem bir Botanik Bahçesiyle şehrinize çekicilik katın ve bu sayede, çiçeklerle süslenmiş eseriniz turistlerin gönlünü çelerken yeni ürünler ve ödüller kazanın. Ayrıca yeni Orkestra Sahnesini kurarak, önceki Anno oyunlarından en sevilen müzikleri şehrinizde dinleyebilirsiniz.


Fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Anno 1800 Platformlar: PC Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: RTS Çıkış Tarihi: 26 Şubat 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Borderlands 3'ün Bloody Harvest Etkinliğinden Detaylar ve Görseller Paylaşıldı 7 Saat önce Fornite x Batman İş Birliği Onaylandı 20 Eylül Oyuncular FIFA 20'de "Avengers FC" Kurmaya Çalışıyorlar 20 Eylül Afterparty 29 Ekim'de PS4, Xbox One, Switch ve PC için Çıkacak 20 Eylül Bir Hatadan Dolayı GTA 5'in Tek Kişilik Modu Online Olmadan Oynanmıyor 20 Eylül