Anthem'in Baş Yapımcısı Ben Irving BioWare'dan Ayrıldı

15.08.2019 22:30 Gazali Çetinkaya

 
Anthem'in baş yapımcısı Ben Irving, BioWare'dan ayrıldığı twitter üzerinden duyurdu.

Ben Irving BioWare'da sekiz yıl çalıştı ve Star Wars: The Old Republic ile Anthem'in geliştirme süreçlerinde önemli rol oynadı.
  
"BioWare'da geçirdiğim harika sekiz yılın ardından, yoluma devam etme kararı aldım ve başka bir oyun şirketinde heyecan verici bir fırsatı kabul ettim. Uzun yıllar önce Baldur's Gate'i ilk oynadığım günden beri BioWare çalışmak için hayalini kurduğum yerdi."
 
"Bana harika insanlarla harika oyunlar üzerinde çalışma şansı tanıyan herkese sonsuza dek minnettar olacağım. Anthem'in parlak bir geleceği olacağına inanıyorum. Oyun üzerinde çalışan harika bir ekip var ve daha da gelişmesini takip etmek ve oynamak için sabırsızlanıyorum."
 
LinkedIn profiline buradan göz atabilirsiniz.  

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Anthem Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Bioware Dağıtıcısı: Electronic Arts Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Star Wars Jedi: Fallen Order'ın Yeni Videosu BD-1'ın Nasıl Yaratıldığını Açıklıyor 1 Saat önce Death Stranding'in Resmi Çalma Listesi Yayınlandı 1 Saat önce MediEvil Remake İnceleme Puanları 2 Saat önce Fallout 76 için Paralı Üyelik Sistemi Duyuruldu 3 Saat önce Two Point Hospital Konsol Versiyonları 2020'nin İlk Yarısına Ertelendi 3 Saat önce