Apex Legends'ın Sekizinci Sezonu 2 Şubat'ta Başlıyor

18.01.2021 20:49 Gazali Çetinkaya

 
Electronic Arts ve Respawn Entertainment, Apex Legends'ın yeni sezonu Mayhem'in 2 Şubat'ta başlayacağını duyurdu.
 
Sekizinci sezon yeni bir oynanabilir karakter getiriyor. Avustralyalı bir savaşçı olan Fuse.
 
Oyunun verilerinden bazı yetenekleri ortaya çıkmıştı. Airburst Grenade taktiksel yeteneği mekanik sağ kolundan bir el bombası fırlatmasını sağlayacak. The Motherlode adlı ultimate yeteneği sayesinde ise arkasında alevler bırakan bir füze fırlatabilecek. Pasif yeteneği hakkında henüz bir bilgi yok.
 
Sekizinci sezon ile birlikte ayrıca Kings Canyon haritası tekrar yenilenecek ve lever-action tüfek 30-30 Repeater eklenecek.
 
Oynaması ücretsiz battle royale oyunu PC (Steam, Origin), PlayStation 4, Xbox One ve geriye uyumluluk aracılığıyla PlayStation 5 ile Xbox Series üzerinde ulaşılabilir durumda. Switch versiyonu da yolda.

Sekizinci sezon fragmanı yeni karakterin hikayesine odaklanıyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Apex Legends Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Respawn Entertainment Dağıtıcısı: Electronic Arts Tür: FPS Çıkış Tarihi: 4 Şubat 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Anthem Next İptal Edildi 1 Saat önce Hayatta Kalma Korku Oyunu Dark Moonlight PC için Duyuruldu 2 Saat önce Bomb Rush Cyberfunk 2022'ye Ertelendi 3 Saat önce Returnal ‘Atropos’ Fragmanı 3 Saat önce Cyberpunk 2077 1.2 Yaması Ertelendi 4 Saat önce