Arizona Sunshine II PS VR2 ve SteamVR için geliyor

28.05.2023 12:00 Mehmet Tandoğan

 
 
Vertigo Games, Arizona Sunshine II'yi PlayStation VR2 ve SteamVR başlıkları için duyurdu. Oyun bu yıl içerisinde çıkış yapacak. Arizona Sunshine II çok satan sanal gerçeklik zombi nişancı oyunu Arizona Sunshine'ın devamı niteliğinde karşımıza çıkacak.
 
Bol aksiyon ve şiddet içerikli bir deneyim olacak 
 
 
 
Arizona Sunshine II sanal gerçeklik başlıkları içerisinde kaotik bir ortamı bizlere aktarmayı hedefliyor. Oyunda kıyamet sonrası bir atmosfer yer alıyor ve Arizona Sunshine oyununun yeni nesil devam oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Arizona Sunshine II ilk oyuna göre daha kanlı ve daha şiddet içerikli olarak bizlere sunulmayı bekliyor.
 
Zombi kıyametinin bizlere sunulduğu oyunda hayatta kalmak için elimizdeki silahlara ve içgüdülerimize güvenmemiz gerekiyor. Oyun içerisinde diğer yandan arka planda bir hikaye anlatılıyor ve bu hikaye ara sahnelerle beraber bizlere aktarılıyor.
 
Oyunda pompalı tüfeklerden palalara ve hatta alev silahlarına kadar çok çeşitli silah kütüphanesi yer alıyor. Bu silahlarla beraber bizlere sunulan bu dünyayı keşfedebiliyoruz. 
 
Arizona Sunshine II duyuru fragmanı 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Arizona Sunshine Platformlar: PC Geliştirici: Vertigo Games Dağıtıcısı: JayWalkers Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ertuğrul Gazi Olarak Oynayacağımız Türk Yapımı Oyundan İlk Fragman! 2 Saat önce Xbox, Microsoft Flight Simulator'ın 15 Milyon Oyuncuya Ulaştığını Açıkladı 3 Saat önce Sony, VR Yatırımlarını Azaltıyor: Şu Anda Sadece 2 Oyun Geliştiriliyor 5 Saat önce Elden Ring, Yeni DLC'nin Zorluğu ve Performansı Sebebiyle Eleştiriliyor 6 Saat önce Palworld Playstation 5 Konsollarına Gelebilir 8 Saat önce
Forumdan Konular
DH'den Haberler