Arma Serisinin Yeni Oyunu Arma Reforger'ın Bilgileri Sızdırıldı

15.05.2022 10:42 Mehmet Tandoğan

 
 
Bu haftanın başlarında Bohemia Interactive, taktik askeri nişancı serisi Arma için yeni bir canlı yayın etkinliğinin düzenleneceğini bildirmişti. Belirtilene göre bu canlı yayında serinin geleceği hakkında konuşulacak ve yeni Arma oyunu ile ilgili çeşitli bilgiler verilecek. Ancak bu yeni sızıntı ile etkinlik öncesi birçok bilgi açığa çıktı.
 
Sızdırılan bilgiler arasında serinin yeni oyunuun Arma Reforger olacağı ve PC için çıkış yapacağı yer alıyor. Buna ek olarak Xbox ve PlayStation konsollarına da gelebileceği belirtiliyor. 
 
Sızdırılan bilgiler doğruysa, piyasaya sürülecek bir sonraki oyun ARMA 4 değil bunun yerine çok platformlu bir nişancı oyunu olan Arma Reforger olacak. Arma için yeni bilgilerin paylaşılacağı canlı yayın etkinliği 17 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.
 
Ek olarak bir ekran görüntüsü de sızdırılan bilgiler arasında:
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
ArmA 3 Platformlar: PC Geliştirici: Bohemia I. Studio Dağıtıcısı: 505 Gamestreet Tür: Simülasyon Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Monster Hunter Rise Satışları 10 Milyonu Aştı 1 Saat önce Kart Oyunu Inscryption Avustralya'da PS4 için Derecelendirildi 1 Saat önce League of Legends 2022 Yaz Mevsimi’nde 4. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı! 04 Temmuz Witch on the Holy Night PS4 ve Switch için 8 Aralık'ta Batıya Geliyor 04 Temmuz Mario + Rabbids Sparks of Hope'un Dosya Boyutu Belli Oldu 04 Temmuz