Arma Serisinin Yeni Oyunu Arma Reforger'ın Bilgileri Sızdırıldı

15.05.2022 10:42 Mehmet Tandoğan

 
 
Bu haftanın başlarında Bohemia Interactive, taktik askeri nişancı serisi Arma için yeni bir canlı yayın etkinliğinin düzenleneceğini bildirmişti. Belirtilene göre bu canlı yayında serinin geleceği hakkında konuşulacak ve yeni Arma oyunu ile ilgili çeşitli bilgiler verilecek. Ancak bu yeni sızıntı ile etkinlik öncesi birçok bilgi açığa çıktı.
 
Sızdırılan bilgiler arasında serinin yeni oyunuun Arma Reforger olacağı ve PC için çıkış yapacağı yer alıyor. Buna ek olarak Xbox ve PlayStation konsollarına da gelebileceği belirtiliyor. 
 
Sızdırılan bilgiler doğruysa, piyasaya sürülecek bir sonraki oyun ARMA 4 değil bunun yerine çok platformlu bir nişancı oyunu olan Arma Reforger olacak. Arma için yeni bilgilerin paylaşılacağı canlı yayın etkinliği 17 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.
 
Ek olarak bir ekran görüntüsü de sızdırılan bilgiler arasında:
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
ArmA 3 Platformlar: PC Geliştirici: Bohemia I. Studio Dağıtıcısı: 505 Gamestreet Tür: Simülasyon Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Yeni ve Büyük Çaplı Jurassic Park Oyunu Geliştiriliyor Olabilir 3 Saat önce 11 yıl sonra yeniden: Diablo 4'ün çıkışı İstanbul'daki lansman partisiyle kutlandı 4 Saat önce Street Fighter 6'dan Büyük Başarı: İlk Haftasında Satışlar 1 Milyonu Aştı 5 Saat önce Remnant II için Yeni Fragman Oyunun Birkaç Bölgesini Tanıtıyor 6 Saat önce Crime Boss: Rockay City için Yeni Güncelleme Yol Haritası Belli Oldu 7 Saat önce
Forumdan Konular
DH'den Haberler