Art of Rally 6 Ekim'de PS4 ve PS5'e Geliyor

26.09.2021 21:35 Mehmet Tandoğan

 
 
Geliştirici Funselektor Labs, ralli-yarış oyunu Art of Rally'nin PlayStation 5 ve PlayStation 4 sürümlerinin 6 Ekim'de çıkış yapacağını duyurdu.
 
Art of Rally ilk olarak Eylül 2020'de Steam, GOG ve Epic Games Store üzerinden PC için piyasaya sürüldü. Ardından 12 Ağustos 2021'de Xbox Series, Xbox One ve Switch platformlarına geldi. Ayrıca Xbox Game Pass platformunda da mevcut.
 
Art of rally, Absolute Drift oyununun yaratıcısı tarafından rallinin altın çağından esinlenerek biçimlendirilen bir deneyimdir. Yukarıdan aşağıya bakış açısıyla, renkli ve biçimlendirilmiş ortamlardan oluşan bir dünyada yarış. art of rally'nin ustası olacak mısın? 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/550320/art_of_rally/
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
art of rally Platformlar: PC Geliştirici: Funselektor Labs Dağıtıcısı: Funselektor Labs Tür: Yarış Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
EA, Seattle'da Yeni Stüdyo Açıyor 19 Ekim Sherlock Holmes: Chapter One için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı 19 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Sonunda Gelecek Oyunlar 19 Ekim 150.000 Dolar Ödül Havuzlu PUBG MOBILE Pro League Türkiye 2. Sezon Heyecanı Sürüyor 19 Ekim Babylon’s Fall Kapalı Beta Özel Yayını 23 Ekim'de Yapılacak 19 Ekim