Assassin's Creed III Remastered Detaylandırıldı

11.10.2018 11:24 Gazali Çetinkaya

 
Ubisoft, Assassin's Creed III Remastered ile gelecek iyileştirmeleri detaylandırdı.

Ubisoft'un resmi websitesinde SSS kısmında belirtilene göre, remaster daha yüksek çözünürlükte dokular, yeni karakter modelleri, ışıklandırma için yeni bir fizik tabanlı render sistemi, daha yoğun kalabalıklar, ortamlar, VFX ve 4K HDR desteği sunacak.

Ayrıca oynanış mekaniklerinde de geliştirildiği söyleniyor. Fakat bu geliştirmelerin ne olduğu tam olarak belirtilmemiş.
 
Bunların dışında tüm indirilebilir içerikler de remaster sürümde yer alacak. Bu içerikler Benedict Arnold görevleri, Hidden Secrets paketi ve Tyranny of King Washington bölümleri.  
 
Assassin's Creed III Remastered Mart 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Assassin's Creed Odyssey'nin Gold sürümünü ya da Season Pass'ini satın alan kullanıcılara Assassin's Creed III ve Liberation Remastered ücretsiz olarak verilecek. Assassin's Creed III Remastered bağımsız olarak da satışa sunulacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Assassin's Creed III Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Ubisoft Montréal Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Action Çıkış Tarihi: 23 Kasım 2012
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 7 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Darkest Dungeon II Duyuruldu 1 Saat önce Sekiro: Shadows Die Twice ‘Lady Butterfly’ Fragmanı 3 Saat önce Yakuza: Kiwami PC için Çıktı 3 Saat önce Shenmue III Lan Di Ekran Görüntüsü 4 Saat önce Age of Wonders: Planetfall 6 Ağustos'ta Çıkacak 5 Saat önce