Assetto Corsa 2'nin 2024 yılında çıkış yapacağı bildiriliyor

18.03.2023 15:39 Mehmet Tandoğan

 
 
Assetto Corsa yarış serisinin yeni oyunu Assetto Corsa 2 önümüzdeki 18 ay içinde geliyor. Digital Bros'un son mali raporuna göre Assetto Corsa 2'nin gelecek yıl içerisinde yayınlanması planlanıyor. Raporda "Asetto Corsa'nın ikinci oyunu şu anda geliştirme aşamasında yer alıyor ve 2024 ilkbaharında yayınlanması planlanıyor" ifadeleri bulunuyor.
 
Assetto Corsa çok satan bir yapım oldu
 
 
 
Yarış oyunları içerisinde önemli bir yere sahip olan Assetto Corsa, Aralık 2022 itibarıyla dünya çapında 28 milyondan fazla sattı. Oyun ilk olarak 2014 yılında piyasaya sürüldü ve şirkete 104 milyon Euro'nun üzerinde katkı sağladı.
 
Başarılı bir oyunun ardından devam oyunu Assetto Corsa 2 gerçekçi bir yarış deneyimini bizlere sunmayı hedefliyor. Oyun içerisinde yol tutuşunu etkileyecek çevresel unsurlar, dinamik hava koşulları, hava koşullarına göre değişen yarış deneyimi, resmi otomobil - parçalar ve daha fazlası yer alacak.
 
Resmi otomotiv üreticileriyle iş birliği içerisinde oyuna dahil edilen araçlar ile farklı farklı pistlere adım atacak ve burada rakipleri arkamızda bırakmaya çalışacağız.
 
2024 yılı içerisinde çıkış yapacak yeni oyun hakkında daha fazla bilginin yakında gelmesi bekleniyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Assetto Corsa Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Kunos Simulazioni Dağıtıcısı: Kunos Simulazioni Tür: Yarış Çıkış Tarihi: 19 Aralık 2014
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
League of Legends'da Mevsimin En İyisi 1 Nisan'da Belli Oluyor! 24 Mart Tekken 8 için Jack-8 oynanış fragmanı yayınlandı 24 Mart The Expanse: A Telltale Series için sahne arkası videosu yayınlandı 24 Mart Resident Evil 4 Remake ücretsiz DLC'si The Mercenaries 7 Nisan'da geliyor 24 Mart AMD Radeon Grafik Kartları için Resident Evil 4 odaklı sürücü yayınlandı 24 Mart
Forumdan Konular
DH'den Haberler