Atomic Heart Beta Sürümü 2019'ün Dördüncü Çeyreğinde Çıkacak

11.10.2018 17:05 Gazali Çetinkaya

 
Geliştirici Mundfish, Atomic Heart beta sürümünün 2019'ün dördüncü çeyreğinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu. Net çıkış tarihi ve detaylar 2019'ün ikinci çeyreğinde açıklanacak.
 
PC için ön siparişler oyunun resmi websitesi üzerinde başladı. Digital Download Edition $30, Deluxe Founder’s Edition $45 ve Atomic Founder’s Edition $90. Her bir sürüm betaya erişim imkanı sunacak. Satın almak ve sürümlerin içeriklerini öğrenmek için oyunun resmi websitesini buradan ziyaret edebilirsiniz. 
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Atomic Heart Sovyetler Birliği alternatif evreninde geçen macera first-person shooter oyunudur. Ana karakter işlerin ters gitmesinden sonra Sovyet hükümeti tarafından son derece gizli bir görev için gönderilen bir ajandır.

Sovyet teması, aksiyon dolu oynanışı ve heyecan verici hikayesi ile Atomic Heart yolculuğunuzun tüm süresi boyunca sizi eğlendirecek. 

 
Yeni fragmanı ve daha önce yayınlanan oynanış fragmanını aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.
 
 
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
ESL Pro Lig Sezon 9 Şampiyonu Liquid Oldu! 24 Haziran Hitman 2 New York Banka DLC'si Yarın Çıkıyor 24 Haziran Silver Chains 6 Ağustos'ta PC için, 2019'un Dördüncü Çeyreğinde Konsollar için Çıkacak 24 Haziran Blazing Chrome 11 Temmuz'da Çıkacak 24 Haziran Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (24 - 30 Haziran) 24 Haziran