BLAST PRO Series Espor Turnuvası Türkiye'de Düzenlenecek

11.01.2018 14:16 Hamit Can Sayılgan

 
 

     BLAST Pro, espor organizasyonu CEO'su Nicolas Estrup bu yıl düzenlenecek BLAST PRO Series CS:GO turnuvası için Türkiye'den spor kompleksi araştırdığını paylaştı.

 
      Türkiye'ye gelen Nicolas Estrup, önce Türk Telekom Stadyumu'nu ardından Fenerbahçe Kongre Üyesi ve 12 Numara'nın kurucusu Mehmet Alakuş tarafından Şükrü Saracoğlu Stadyumu ve Ülker Sports Arena'yı ziyaret etti. Bu sabah yaptığı paylaşımda ise Vodafone Park'ı ziyaret ettiğini bildirdi. Konuyla ilgili Virtus.pro CS:GO oyuncusu Pashabiceps, sosyal medya üzerinden "Türk arkadaşlarım, çok yakında Counter Strike etkinliğinde görüşeceğiz." paylaşımında bulundu.
 
 

     BLAST Pro Series etkinliğin ülkemizde düzenlenecek olması dünyaca ünlü CS:GO takımlarını canlı izlemek ve esporun duyurulması açısından güzel bir fırsat sağlayacak. Geçtiğimiz sene Kopenhag'da düzenlenen Blast Pro Series şampiyonu SK Gaming oldu.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Counter Strike: Global Offensive Platformlar: PC PS3 XBOX 360 Geliştirici: Valve Dağıtıcısı: Valve Tür: FPS Çıkış Tarihi: 21 Ağustos 2012
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Resident Evil 2 DLC Kostümleri 22 Ekim Özel Fiyatlı 3 Aylık Xbox Live Gold Üyelikleri Teknoloji Marketlerinde 22 Ekim Jade Raymond Electronic Arts'tan Ayrıldı 22 Ekim IEM Katowice Major 2019 Elemelerine Katılacak Takımlar Belirlendi 22 Ekim Project Monolith PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu 22 Ekim