Baldur’s Gate 3 Geliştiricisi Larian Studios Yeni Stüdyo Kurdu

21.05.2024 12:05 Mehmet Tandoğan

 
 
Baldur's Gate III geliştiricisi Larian Studios imkanlarını geliştirmek için yeni bir stüdyo kurdu. Varşova, Polonya'da kurulan bu yeni stüdyo, Quebec, Dublin, Guildford, Barselona, Ghent ve Kuala Lumpur dışındaki yedinci ekip olarak karşımıza çıkıyor.
 
Stüdyo genişlemeye devam ediyor 
 
 
 
Larian Studios Varşova stüdyo başkanı Ula Jach, kurulan yeni stüdyo hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi: "Varşova'da kalıcı bir stüdyo açma kararını, Polonya'nın oyunlara canlı bir bakış açısı sunduğundan dolayı aldık. Burada işbirliği içerisinde çalışacak ve aynı zamanda yenilikçi bir bakış açısı ile oyun sektörüne yön vermeyi hedefleyeceğiz. Özellikle Polonya tarafında rol yapma deneyimlerini göz önüne alırsak güçlü bir merkez konuma geçebileceğimizi öngörüyoruz."
 
Larian Studios CEO'su Swen Vincke ise şunları ekledi: "Geçtiğimiz yıl oyun endüstrisinde elde ettiğimiz başarılar, bizleri yenilikçi bir ortam oluşturmaya doğru itti. Artık daha fazla yeteneğimiz ve bizim gibi düşünen çok sayıda geliştiricimiz bulunuyor. Üstelik birçoğu rol yapma projeleri üzerinde çalışmak istiyor."
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Sektörel Haberler Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Dikkat Çekici Aksiyonuyla SPINE'dan Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı 20 Haziran Bilim Kurgu Temalı Boundary İptal Edildi! Erken Erişim Olarak Kaldı 20 Haziran Kediyi Kontrol Ettiğimiz Stray, Switch Konsollarına Geliyor 20 Haziran Kingdom Come: Deliverance 2 İlk Oyunun İki Katı Büyüklüğünde Olacak 20 Haziran Epic Games'te Haftanın Öne Çıkan İndirimleri 20 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler