Bandai Namco Aksiyon Rol Yapma Oyunu Scarlet Nexus'u Xbox Series X ve Xbox One için Duyurdu

07.05.2020 20:01 Gazali Çetinkaya

 
Bandai Namco Studios ve Tales serisinin eski ekip üyeleri tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu Scarlet Nexus duyuruldu.
 
Şu an için sadece Xbox Series X ve Xbox One versiyonları duyuruldu ve Smart Delivery (Akıllı Teslimat) özelliğini destekleyeceği doğrulandı.
 
Çıkış tarihi henüz açıklanmadı.
 
Oyunun yapımcısı Keita Iizuka tarafından belirtilene göre "Yeni nesil ev konsolları Scarlet Nexus'un tüm potansiyelini ortaya çıkarmasına imkan sunacak. Yüksek çözünürlük ve kare hızında tam etkileşimli görsel ve fiziksel gerçek zamanlı savaşlar ve dinamik animasyonlar sunacak."
 
Bandai Namco Amerika marka yöneticisi Stephen Akana tarafından belirtilene göre "Scarlet Nexus güçlü fütüristik estetiği ve hızlı tempolu gerçek zamanlı savaş sistemi ve stratejik planlama unsurları ile oyuncuların JRPG'lere olan bakış açısını değiştirmeyi hedefliyor."
 
Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Scarlet Nexus Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Bandai Namco Dağıtıcısı: Bandai Namco Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Sony, Görüntüleri Otomatik Olarak Telefonunuza Yükleyen Bir PS5 Özelliğini Test Ediyor 2 Saat önce Shadow of the Tomb Raider için Yeni Güncelleme Yayınlandı 3 Saat önce Monster Hunter: World Satışları 20 Milyona Ulaştı 3 Saat önce Super Smash Bros. Ultimate için 13.0.0 Güncellemesi Yayınlandı 3 Saat önce Hot Wheels Unleashed'in Yeni Yarış Sezonu Duyuruldu 3 Saat önce