Bandai Namco, Sega ve Square Enix GI Live: London 2022'ye Katılıyor

05.08.2022 15:40 Umut Tandoğan

 
 
Japon oyun devleri Bandai Namco, Sega ve Square Enix, Eylül ayında GI Live: London'da bağımsız geliştiricilerle buluşuyor.
 
Bandai Namco, katılımcılarla yalnızca online olarak 20 Eylül Salı günü buluşacak, Sega ve Square Enix Collective ise içerik oluşturucularla yüz yüze bağlantı kuracak. Ayrıca bu yıl etkinliğe katılan Curve, [email protected] ve Valve, Steam ile ilgili soruları canlı bir Soru-Cevap aracılığıyla yanıtlayacak. 
 
GI Live, bağımsız geliştiricileri yayıncılar, yatırımcılar ve hizmet şirketleriyle buluşturmak için tasarlanmış bir etkinliktir. Ayrıca finans çekme, ekip oluşturma, iş modelleri ve daha fazlası hakkında bilgilendirici konuşmalar, etkinlikler ve toplantılar içerir.

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Embark Studios'un Geliştirdiği ARC Raiders Oyunu 2023'e Ertelendi 10 Dk önce Splatoon 3 Canlı Yayın Etkinliği 10 Ağustos'ta Yapılacak 1 Saat önce Ghost Recon Wildlands Bu Ay PlayStation Plus Kütüphanesine Katılabilir 5 Saat önce Street Fighter 6'ya Kimberly ve Juri Karakterleri Dahil Olacak 5 Saat önce Guilty Gear: Strive DLC Karakteri Bridget 28 Ocak'ta Çıkış Yapacak 6 Saat önce