Bandai Namco'nun Binası Bir Bomba İhbarı Nedeniyle Korumaya Alındı

14.08.2019 00:24 Nursema Emre

 
İlginç bir şekilde son yıllarda oyun hatta anime sektöründe ilginç ve oldukça üzücü gelişmeler yaşanıyor. Sizin de bildiğiniz gibi birkaç hafta önce anime stüdyosu olan Kyoto Animation, birkaç hafta önce kundaklanmıştı ve bu talihsiz olay, yaklaşık 20 kişinin hayatına mal olmuştu.
 
Geçtiğimiz günlerde ise Square Enix'i Japon bir oyuncu, Kyoto Animation'a yapılan kundaklama olayının tekrarıyla tehdit etti. Daha sonra ise Kyoto Animation nedeniyle olayı ciddiye alan Square Enix ekibi, bu durumu polise ihbar etmiş ve daha sonra şüpheli polis ekipleri tarafından yakalanmış ve göz altına alınmıştı.
 
Son gelişmeler ise Bandai Namco'dan geldi. Bandai Namco'nun Santa Clara, Kaliforniya binası şu anda potansiyel bir bomba tehdidi altında. Doğal olarak yetkililer, son olaydan sonra olayı oldukça ciddiye alıyorlar. Bandai Namco'dan olaya ilişkin şu şekilde bir açıklama geldi:
 
"Soruşturma şu anda sürüyor, biz de bu yüzden olaya ilişkin herhangi bir yorumda bulunamıyoruz. Bununla birlikte tüm çalışanlarımızın güvende olduğunu ve onları korumak için elimizden geleni yapacağımızı söyleyebiliriz."

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Beşiktaş Esports'ta Maaş Krizi 2 Saat önce StarLadder Major 2019 Ana Eleme Etabı 1. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı! 5 Saat önce Star Wars: The Mandalorian Dizisinin Posteri Paylaşıldı 14 Saat önce Bir Başka Game of Thrones Oyuncusu Marvel Sinematik Evreni'ne Katılıyor 15 Saat önce Metro 2033 Filmi için Çalışmalara Yeniden Başlandı 15 Saat önce