Bastion Yapımcılarının Yeni Oyunu Duyuruldu!

19.03.2013 21:42 Samet Konuksal


    2011 senesinin devlerle başa çıkan oyunlarından Bastion, özgün oynanış ve hikayesiyle birlikte çoğu oyuncuların gönlünde taht kurmuştu. Bu oyunun yapımcısı Supergiant Games, yeni projesini duyurdu.
 
    Bastion benzeri bir oynanış yapısıyla karşımıza çıkan Transistor, füturistik bir temada geçiyor. Hızlı tarzda bir aksiyon-RPG olan Transistor'de Red isimli karakteri canlandıracağız. Tamamen Bastion'un yapımcıları tarafından geliştirilen Transistor, 2014 senesi için 'henüz belirlenmemiş platformlara' çıkacak. Bu vurgudan anladığımız kadarıyla oyun, hem PC hem de yeni nesil konsollara çıkacaktır.
 
    Güçlü bir hikayenin yanı sıra etkileyici bir soundtrack albümüyle gelen Transistor'un ilk videosunda Bastion'dan tanıdığımız sesi, Ashley Barrett'i duyuyoruz. Bu enfes videoya aşağıdan bakabilirsiniz.
 

Yeni Ekran Görüntüleri
İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Transistor Platformlar: PC PS4 Mobil Geliştirici: Supergiant Games Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: 20 Mayıs 2014
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tropico 6'nın Lobbyistico DLC'si Çıktı, Steam'de Bu Hafta Sonu Oynaması Ücretsiz 11 Dk önce Rainbow Six Siege'e Sınırlı Süreli Arcade Modu Attrition Geldi 37 Dk önce Nintendo Treehouse Canlı Yayını 10 Temmuz 20:00'da 50 Dk önce Capcom'un Oyun Satışlarının %80'i Dijital 09 Temmuz Sony Corporation, Epic Games'e 250 Milyon Dolar Yatırım Yaptı 09 Temmuz