Battlefield 2042 Açık Beta Hakkında Bilmeniz Gerekenler

10.06.2021 19:15 Mehmet Tandoğan

 
 
Battlefield 2042, DICE'ın çok da uzak olmayan bir gelecekte geçen yeni bir nişancı deneyimini tanıtmasıyla resmen duyuruldu. Tanıtıldığı andan itibaren bir beta testine tabii tutulacağı da açıklandı.
 
Battlefield 2042 için "lansmana kadar geçen süreçte" planlanan bir açık betası olacak. Bu tarihlerin ne zaman geleceğine dair resmi bir bilgi duyurulmamış olsa da, betanın platforma özel olmayacağını biliyoruz. Bu da PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve PC oyuncularının aksiyona erkenden katılabilecekleri anlamına geliyor.  
 
Ek olarak DICE oyunu ilk beta dışında ayrı bir teknik teste tabii tutacağını doğruladı. Bunların hepsi oyunun tamamen sorunsuz bir şekilde çıkması için yapılıyor.
 
Battlefield 2042 için ön sipariş verenler planlanan betaya erken bir şekilde erişecek. Bu test tarihleriyle ilgili daha fazla bilgi, lansmana daha yakın bir zamanda açıklanacak. 13 Haziran'da yayınlanacak olan oynanış videosunun ardından gerekli bilgilendirmelerin yapılacağı öngörülüyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Battlefield 2042 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Dice Dağıtıcısı: EA Games Tür: Action Çıkış Tarihi: 22 Ekim 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Salt and Sacrifice için 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı 19 Haziran Castlevania Advance Collection Detayları Açığa Çıktı 19 Haziran Phasmophobia için Yeni Güncelleme Yayınlandı 19 Haziran Oyuncular Battlefield 2042'den Dolayı BF 4'e Akın Etti 19 Haziran FIFA 21 Oyuncuları Artık Paketlerin içinde Ne Olduğunu Görebilecek 19 Haziran