Battlefield 2042, Aralık Güncellemesi Ayrıntılı Olarak Açıklandı

24.11.2021 23:06 Umut Tandoğan

 
 
DICE, yakında Battlefield 2042'ye gelecek olan Aralık Güncellemesinin temel özelliklerini paylaştı. Bu yama ile birlikte önemli geliştirmeler, ince ayarlar ve iyileştirmeler oyuna eklenecek.
 
Aralık Güncellemesi, eşleştirmenin başarısız olduğu durumları azaltacaktır. Ayrıca çeşitli görsel titreme sorunlarını da ele alacaktır. Aynı zamanda su yansımalarını etkileyen çok sayıda grafik sorununu çözecek ve DLSS uygulamasını etkileyen unsurlarda iyileştirmeler yapacak. 
 
Bu yeni yama hem Hazard Zone hem de Battlefield Portal'a büyük düzeltmeler, düzeltmeler ve geliştirmeler getirecek. Kullanıcı Arayüzünü iyileştirecek, sayısız dinamik dünya iyileştirmesine ve daha fazlasına sahip olacak. 
 
Bu güncellemenin ne zaman yayınlanacağına dair belirli bir tarih olmasa da DICE, Aralık ayının başlarında çıkacağını iddia ediyor. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Battlefield 2042 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Dice Dağıtıcısı: EA Games Tür: Action Çıkış Tarihi: 22 Ekim 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 7 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Riot Games, All-Star Etkinliğini İptal Ettiğini Duyurdu! 02 Aralık Crimson Desert'ın Oynanış Videosu Sızdırıldı 02 Aralık DNF Duel - Grappler Fragmanı 02 Aralık Psikolojik Hayatta Kalma Oyunu Aftermath Duyuruldu 02 Aralık Solar Ash Çıkış Fragmanı 02 Aralık