Battlefield V'e Battle Royale Modu Firestorm 25 Mart'ta Eklenecek

14.03.2019 19:40 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici DICE, Battlefield V'in “Firestorm” battle royale modunun 25 Mart'ta oyuna ekleneceğini duyurdu mod için ilk tanıtım videosunu yayınladı.

Firestorm hakkında detaylar:
 

- Savaş alanını yavaş yavaş daraltan bir ateş çemberinin içinde savaşacaksınız; kapana kısılmayın.
- 16 mangada savaşan 64 oyuncu arasında ayakta kalmayı başaran son piyade mangası olmak için savaşın.
- Fark yaratan bir eklenti olan Battlefield taşıtları ile dikkatsiz mangaları dümdüz edin veya nakliye vasıtalarını kullanarak canınızı kurtarın. 
- Daha iyi ve daha nadir donanımlar kazandıran hedeflere ulaşmak için manga olarak birlikte çalışın.
- Bugüne kadarki en büyük Battlefield haritası üzerinde savaşın.
- Tahribat yaratarak haritanın şeklini değiştirin.
- Çarpıcı Battlefield grafikleri ve sesleri ile battle royale’in hayat bulduğunu hissedin.
- Eşleştirmeler Bölüğünüz ve Battlefield V ‘teki ilerlemenize bağlı olarak yapılır.
 
Battle Royale Cayır Cayır Yanıyor ve Ateş Çemberi Daraldıkça Daralıyor

Gökyüzünden süzülmeye başlamanızdan çizmelerinizin yere değdiği ana kadar gelmiş geçmiş en büyük Battlefield haritası; ateş çemberi daraldıkça daralacak ve her biri en fazla dört oyuncudan oluşan 16 manga hayatta kalmak için kıyasıya çarpışacak.
 
Firestorm Hedef Noktaları

Firestorm karşılaşmasında bir dizi farklı türde Hedef Nokta olacak. Bunlar Conquest modundakilerle aynı şekilde işlemekle birlikte bazıları sabit, bazıları ise rastgele konumlarda bulunacak ve farklı türlerde sarf malzemeleri, silahlar ve taşıtlar içerecek. Hedefleri ele geçirmek ve son hayatta kalan manga olma şansınızı arttıracak en değerli donanımın kilidini açmak için manganızla birlikte çalışın.
 
Battlefield tarihinin en büyük haritası

Devasa bir Battlefield haritası üzerinde manganızla birlikte manga oyununun tanımını yeniden yazmak zorundasınız. Savaşa hiçbir silah ekipmanınız olmadan başlayacağınız için, haritanın farklı noktalarına saçılmış ekipmanları yağmalamanız gerekecek. Çoğu karşılaşmada sonucu ele geçirilen Hedef Noktalar ve stratejik yerler belirleyecek; ancak sizin ve manganızın buralara ulaşma şekliniz ve ulaşırken sahip olduğunuz ekipmanlar asla aynı olmayacak.
 
Yıkıcı Taşıtlara Hükmedin

Firestorm’da güçlü Panzer tankı gibi savaş taşıtları da artık battle royale mücadelesinin bir parçası. Bir tankı ele geçirmek size büyük bir avantaj kazandırabilir ancak yenilmez olmazsınız. Ayrıca savaş alanının en korkutucu donanımını ele geçirmek için diğer mangalara meydan okuyacaksanız bunun getirilerini olduğu kadar risklerini de iyi hesaplamak zorundasınız. Bir nakliye vasıtasına atlamak ekibinize hız ve güç avantajı kazandırır. Tekerlekleri olan bir şey bulursanız onu savaşa sürebilir veya hızlı bir kaçış planlayabilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Battlefield V Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Dice Dağıtıcısı: Electronic Arts Tür: FPS Çıkış Tarihi: 19 Ekim 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 9 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ancestors: The Humankind Odyssey 27 Ağustos'ta PC için, Aralık'ta PS4 ve Xbox One için Çıkacak 1 Saat önce Cyberpunk 2077 E3 2019'da Oynanabilir Olmayacak 4 Saat önce Overwatch Yıldönümü Kutlamaları Başladı 17 Saat önce The Surge 2 PC Kapalı Beta Başvuruları Açıldı 22 Mayıs Nioh 2 Kapalı Alfa Testi 24 Mayıs - 2 Haziran Tarihleri Arasında Düzenlenecek 22 Mayıs