Battlefield V'in Co-Op Modu Combined Arms Önümüzdeki Hafta Çıkacak

05.02.2019 19:52 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici DICE, Battlefield V'in co-op modu Combined Arms'ın önümüzdeki hafta (muhtemelen salı veya perşembe) oyuna ekleneceğini duyurdu.

Combined Arms modu Market Sweep, Desert Declarations, Bricks and Mortars ve Bridgehead Blockade haritalarında üç arkadaş ile birlikte oynanabilir olacak ve her bir harita farklı görev tipleri sunacak. Teaser videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.
 

 
Electronic Arts ve DICE oyunu çıkışından bu yana ücretsiz içerik güncellemeleri ile desteklemeye devam ediyor. En son Bölüm 2: Lightning Strikes'ın ikinci güncellemesinin 29 Ocak'ta yayınlandı. Oyunun en çok beklenen modlarından birisi Firestorm ise Mart 2019'da oyuna eklenecek. Electronic Arts'ın yıkılabilirlik, takım oyunu ve araçlar ile yeniden tasarlandığını ve daha önce oynadıklarınıza benzemeyeceğini iddia ettiği battle royale modu Firestorm Criterion Games tarafından geliştiriliyor.

Battlefield V PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Battlefield V Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Dice Dağıtıcısı: Electronic Arts Tür: FPS Çıkış Tarihi: 20 Kasım 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Riot Games, All-Star Etkinliğini İptal Ettiğini Duyurdu! 02 Aralık Crimson Desert'ın Oynanış Videosu Sızdırıldı 02 Aralık DNF Duel - Grappler Fragmanı 02 Aralık Psikolojik Hayatta Kalma Oyunu Aftermath Duyuruldu 02 Aralık Solar Ash Çıkış Fragmanı 02 Aralık