Beşiktaş Esports'ta Maaş Krizi

24.08.2019 13:01 Hamit Can Sayılgan

 
     Beşiktaş Esports, League of Legends kadın takımı eski oyuncusu Natalie “Stratospanda” Kristiansen sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda maaş alamadığını belirtti. 2018 yılının Ekim ayında Beşiktaş Esports'a transfer edilen Stratospanda, takıma katıldığı ilk günlerden beri maaşlarla ilgili problem yaşadıklarını belirtti. İddiaya göre takım oyuncularının maaşlarını beş aydır zamanında alamadıklarını belirtti. Stratospanda’nın paylaşımına göre bu sorunun yalnızca League of Legends takımını kapsamadığını diğer oyunların takımlarını ve hatta personelleri de kapsadığı ortaya atılırken Beşiktaş Esports'un ayrıca oyuncuların yaşanan problemleri basına taşıması halinde ödemeleri tamamen durdurmakla tehdit ettiği iddia edildi.
 
     Natalie “Stratospanda” Kristiansen'in sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşıma BURADAN ulaşabilirsiniz.
 
     Stratospanda'nın takım arkadaşı Olimpia "Komedyja" Cichosz ise bu durumu doğrularken, geçtiğimiz günlerde PUBG oyuncularının da maaşlarını alamadığına dair paylaşımlarda bulundu. Öte yandan Beşiktaş Esports konu hakkında açıklamada bulunmadı. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
League of Legends Platformlar: PC Geliştirici: Riot Games Dağıtıcısı: Riot Games Tür: MOBA Çıkış Tarihi: 27 Ekim 2009
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 14 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ritmik Shooter Oyunu Klang 2 Duyuruldu 1 Saat önce Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (25 - 28 Şubat) 23 Şubat Obsidian Üç Proje Üzerinde Çalışıyor: Grounded, The Outer Worlds ve Başka Bir AAA RPG 23 Şubat Resident Evil 3 Remake'ten Yeni Ekran Görüntüleri 23 Şubat Voxelgram 27 Şubat'ta Switch'e Geliyor 23 Şubat