Biomutant için 1.5 Güncellemesi Yayınlandı

18.06.2021 19:33 Mehmet Tandoğan

 
 
Experiment 101, Biomutant için 1.5 yamasını yayınladı. Bu yama seviye sınırını 50'den 100'e yükseltiyor. Ayrıca, yağma deneyimini geliştirmek için bir dizi düzeltme ve ince ayarı beraberinde getiriyor.
 
Bu güncelleme PC'ye özel bazı düzeltmeleri de içeriyor. Yatay ve dikey Görüş Alanı arasında seçim yapmak için “Görüş Alanı Türü” ayarını getiriyor. Ayrıca GPU ile bağlantı geçici olarak kesildiğinde meydana gelen çökmeyi de düzeltiyor. 
 
Tam yama notlarına ulaşmak için buraya tıklayın. 
 
Oyun hakkında
 
BIOMUTANT®; yumruk, silah ve mutant yeteneklerini birleştirmenize izin veren eşsiz dövüş sistemli, açık dünyalı bir kıyamet sonrası Kung-Fu hikâyesi oyunudur.

Bir salgın dünyayı kırıp geçiriyor ve Yaşam Ağacı köklerinden ölüm saçıyor. Kabileler bölünmüş durumda. Çalkantılı bir dünyayı keşfedin ve kaderini belirleyin: Onu kurtaracak mısınız yoksa daha karanlık bir geleceğe mi sürükleyeceksiniz?
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Biomutant Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Experiment 101 Dağıtıcısı: THQ Nordic Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Indie Houses Direct, 31 Ağustos'ta Başlıyor 04 Ağustos ExZeus: The Complete Collection, Switch'e Geliyor 04 Ağustos Cruis'n Blast, Yeni Fragmanı Yayınlandı 04 Ağustos Skillz, Exit Games'e 50 Milyon Dolar Yatırım Yaptı 04 Ağustos Second Life Oyunundan Gacha Mekaniği Kalkıyor 04 Ağustos