Bir Başka Game of Thrones Oyuncusu Marvel Sinematik Evreni'ne Katılıyor

24.08.2019 00:57 Özgür Eroğlu


Avengers: Endgame ile birlikte 11 yıllık bir dönemi bitiren Disney, en son Spider-Man karakterinin anlaşmasının bozulması durumuyla bir miktar kan kaybetmişti. Ancak D23 Expo etkinliğindeki bir duyuruya göre Disney, yeni bir oyuncuyla kadrosunu daha da kaliteli hale getiriyor. Geçtiğimiz aylarda düzenlenen San Diego Comic Con etkinliğinde The Eternals filmini onaylamışlardı ve oyunculardan birisi de Game of Thrones dizisinden tanıdığımız Rob Stark yani Richard Madden'dı. Bu sefer ki duyuruya göre yine Game of Thrones dizisinden tanıdığımız Jon Snow yani Kit Harrington da Marvel Sinematik Evreni'ne katıldı.

Game of Thrones dizisinin her ne kadar son sezonları görece kötü de olsa herkesin hemfikir olduğu bir konu var o da Kit Harington'ın oyunculuğu. Kit Harington'ın Marvel Sinematik Evreni'nde hangi karakteri oynayacağı veya hangi filmlerde oynayacağı henüz belli değil ama oyuncuyu güzel projelerde görebileceğimizi şimdiden söyleyebiliriz. 

İlgili İçerik Yorumlar 6 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Stadia Pro Üyeliği Sona Erdiğinde, Ücretsiz Oyunların Kayıt Dosyaları Silinmeyecek 12 Dk önce PlayStation 4 Yedi Yıl Önce Bugün Tanıtılmıştı 2 Saat önce Chivalry II İlk Oynanış Videoları 2 Saat önce The Witcher 3: Wild Hunt 1 Ekim 2018'den Bu Yana Steam'de 50 Milyon Dolardan Fazla Gelir Elde Etti 3 Saat önce FIFA 20 Libertadores Kupası Ücretsiz Güncellemesi 3 Mart'ta Yayınlanacak 4 Saat önce