Bir Oyuncu, Resident Evil 4'teki Bela Düşman Chainsaw Guy'ı Sadece Kapıyla Öldürmeyi Başardı

11.08.2019 14:42 Nursema Emre

Capcom geçtiğimiz günlerde yeni bir Resident Evil oyununu ya da bir remake'i test etmek için rastgele Amerikalı ve Japon oyuncularına davetiye gönderiyordu. Bu davetiye ise Japon oyuncularını da Amerikalı oyuncularına da gelecek günlerde gerçekleşecek bir etkinliğe davet ediyor. Bakalım bu davetiye yeni bir oyun için mi, yoksa yeni bir remake için mi ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.  
 
Oyunları bitirmenin yahut zorlu boss görevlerini geçmenin bilinmeyen birçok farklı ve kolay yolu olabiliyor. Bir oyuncu da Resident Evil'daki Chainsaw Guy'ı yalnızca kapıyla öldürmeyi başarabilmiş.
 
Dante Ravioli isimli YouTuber, Resident Evil 4'te oldukça ünlü bir düşmanı yalnızca kapıyı açmasıyla öldürebilmiş. Dante bunu belli ki bilerek yapmamış. Ancak Dante'nin bütün kanal konsepti zaten bu tür oyunlarda rastlanmayacak türden tesadüflerle bezeli videolarla dolu.
 
İlgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Eğer videonun tamamını izlemek istemiyorsanız direkt olarak 06:45'e atlayabilirsiniz.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Resident Evil 4 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Capcom Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Action Çıkış Tarihi: 2 Mayıs 2007
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 8 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Haftanın Espor Gündemi: 29 11 Dk önce Zula Süper Lig 5. Sezon 1. Hafta Karşılaşmaları Oynandı 19 Ocak Yakuza Serisinin Müzikleri Spotify'a Eklendi 19 Ocak Ubisoft Daha Benzersiz Oyunlar Yapmak için Editöryal Ekibini Yeniliyor 19 Ocak Riot Games Türkiye, Galatasaray Espor'un Ligdeki Durumu Hakkında Açıklama Yaptı 19 Ocak