Birinci Şahıs Bilim Kurgu Gerilim Oyunu The Invincible PS5, Xbox Series ve PC için Duyuruldu

15.09.2020 19:13 Gazali Çetinkaya

 
Polonya, Krakow merkezli geliştirici stüdyo Starward Industries, birinci şahıs bilim kurgu gerilim oyunu The Invincible'ı PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için duyurdu.

2021'de çıkacak.

The Invincible, Stainslaw Lem'in aynı adlı romanından esinlenen ve retro fütüristik bir temaya sahip birinci şahıs bilim kurgu gerilim oyunu.

Oyuncular Regis III adlı yabancı bir gezegende uyanan uzay bilim adamının rolünü üstlenerek kayıp mürettebatı bulmak için gizemli bir göreve çıkacak. Regis III'ü keşfederken gezegenin korkunç sırlar içerdiğini görecek, daha da derinlere indiğinizde burada yalnız olmadığınızı fark edecek ve bu gezegeni hiç keşfetmemiş olmayı dileyeceksiniz. Fakat artık geri dönmek için çok geçtir.

Oyunu yapan ekip Starward Industries daha önce The Witcher 3, Cyberpunk 2077, Dead Island, Dying Light ve Call of Juarez gibi AAA oyunlar üzerinde çalışmış tecrübeli geliştiricilerden oluşuyor.

Müzik videosu:
 
 
Ekran görüntüleri:
 
 
 
 
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Invincible Platformlar: PC Geliştirici: Starward Industries Dağıtıcısı: Starward Industries Tür: bilim kurgu macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 6 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tekken 7 Satışları 6 Milyonu Aştı, Serinin Toplam Satışları 50 Milyon 1 Saat önce Tekken 7 DLC Karakteri Kunimitsu Duyuruldu 4 Saat önce Street Fighter V: Champion Edition DLC Karakteri Dan Hibiki Tanıtım Fragmanı 4 Saat önce Monster Hunter Rise 43 Dakikalık Oynanış Videosu 5 Saat önce Hyrule Warriors: Age of Calamity ‘Şampiyonlar Birleşin!’ Fragmanı ve 14 Dakikalık Oynanış Videosu 5 Saat önce