Black Ops Cold War Multiplayer ve Zombi Modu 25 Şubat - 4 Mart Tarihleri Arasında Oynaması Ücretsiz

23.02.2021 11:29 Gazali Çetinkaya

 
Activision, Call of Duty: Black Ops Cold War'un multiplayer ve zombi modlarının bir hafta boyunca ücretsiz oynanabileceğini duyurdu.

25 Şubat TSİ 21:00'da başlayacak ve 4 Mart 21:00'da sona erecek.
 
25 Şubat ayrıca Black Ops Cold War ikinci sezonunun başlangıç tarihi. Yeni zombi modu deneyimi Outbreak ikinci sezon ile birlikte geliyor ve ücretsiz hafta etkinliğinde de ulaşılabilir olacak.
 
Outbreak, Ural Dağları'nda geçiyor ve yeni düşmanlar, takım görevleri, ödüller ve daha fazlasını sunacak. Zombi modunun şimdiye kadarki en geniş haritası ve keşfetmek için araçlar bulunacak.
 
Ücretsiz hafta etkinliğinin multiplayer tarafında Apocalypse 24/7 oyun listesi Team Deathmatch, Kill Confirmed, Domination ve Hardpoint modlarını, ikinci sezonun yeni haritalarıyla birlikte içerecek. Oyuncular Team Deathmatch ile Domination'a ayrı oyun modları olarak da erişebilecek. Nuketown 24/7 oyun listesi, 40 oyunculu Fireteam modu, Gun Game, 3v3 Face Off oyun listesi ve 2v2 Gunfight Blueprints yer alacak.
 
Tüm Black Ops Cold War ile Warzone oyuncuları için iki kat deneyim puanı ve iki kat silah deneyim puanı 25 Şubat TSİ 21:00'da başlayacak ve 72 saat sürecek. PlayStation kullanıcıları için bir gün öncesinde başlayacak.

Outbreak fragmanına aşağıdaki oynatıcıdan göz atabilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Call of Duty: Black Ops Cold War Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Treyarch Dağıtıcısı: Activision Tür: FPS Çıkış Tarihi: 13 Kasım 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PlayStation State of Play Sunumunda Gösterilen Tüm Oyunlar 1 Saat önce Halo Infinite Yeni Ekran Görüntüleri 2 Saat önce Square Enix İki Tane Mobil Final Fantasy VII Oyunu Duyurdu 2 Saat önce Final Fantasy VII Remake Intergrade PS5 için Duyuruldu 6 Saat önce Deathloop - Oynanış Fragmanı 3: Déjà Vu 6 Saat önce