Blacklight: Retribution PC Sunucuları Önümüzdeki Ay Kapatılacak

11.02.2019 10:29 Gazali Çetinkaya

 
Oynaması ücretsiz birinci şahıs nişancı oyunu Blacklight: Retribution'ın PC sunucuları 11 Mart 2019 tarihinde resmi olarak kapatılacak.

Geliştirici Hardsuit Labs tarafından yapılan açıklama:
 
"Bu neden oluyor? Gerçek şu ki Hardsuit Labs bir süredir geliştirme ekiplerine ve liderliğe tamamen odaklanılması gereken ilginç projelerle meşgul. Stüdyo kapasitesi ve kaynakları tamamen bu projelerle ilgilenmekte ve yakın gelecekte de böyle devam edecek. Bu nedenle, Blacklight: Retribution için artık yama, güncelleme ve teknik destek sunamayacağız. Hesap taşıma ve resmi destek sitesi ise bugün resmi olarak kapatılacak."
 
Hardsuit Labs ayrıca PC versiyonu mağazasında her şeyin şu andan itibaren ücretsiz olduğunu da duyurdu. Oyun kapatılmadan önce oynamak isteyenler Blacklight: Retribution'ın Steam sayfasına buradan ulaşabilir.

Konsolda herhangi bir barındırılan sunucu olmadığından PlayStation 4 oyuncuları oyunu oynamaya devam edebilecek.  

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Blacklight: Retribution Platformlar: PC PS4 Geliştirici: Zombie Dağıtıcısı: Perfect World Entertainment Tür: MMO-FPS Çıkış Tarihi: 3 Nisan 2012
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PES 2020'ye Euro 2020 DLC'si Gelecek 1 Saat önce Doom: Eternal'ın Tek Kişilik Modunun Kaç Saat Süreceği Açıklandı 1 Saat önce Çok oyunculu Aksiyon Oyunu ReadySet Heroes 1 Ekim'de PS4 için Çıkacak 1 Saat önce Warhammer 40,000: Mechanicus 2020'nin İlk Çeyreğinde PS4, Xbox One ve Switch'e Geliyor 2 Saat önce Strateji Oyunu Knights of Honor II: Sovereign Duyuruldu 2 Saat önce