Blacklight: Retribution PC Sunucuları Önümüzdeki Ay Kapatılacak

11.02.2019 10:29 Gazali Çetinkaya

 
Oynaması ücretsiz birinci şahıs nişancı oyunu Blacklight: Retribution'ın PC sunucuları 11 Mart 2019 tarihinde resmi olarak kapatılacak.

Geliştirici Hardsuit Labs tarafından yapılan açıklama:
 
"Bu neden oluyor? Gerçek şu ki Hardsuit Labs bir süredir geliştirme ekiplerine ve liderliğe tamamen odaklanılması gereken ilginç projelerle meşgul. Stüdyo kapasitesi ve kaynakları tamamen bu projelerle ilgilenmekte ve yakın gelecekte de böyle devam edecek. Bu nedenle, Blacklight: Retribution için artık yama, güncelleme ve teknik destek sunamayacağız. Hesap taşıma ve resmi destek sitesi ise bugün resmi olarak kapatılacak."
 
Hardsuit Labs ayrıca PC versiyonu mağazasında her şeyin şu andan itibaren ücretsiz olduğunu da duyurdu. Oyun kapatılmadan önce oynamak isteyenler Blacklight: Retribution'ın Steam sayfasına buradan ulaşabilir.

Konsolda herhangi bir barındırılan sunucu olmadığından PlayStation 4 oyuncuları oyunu oynamaya devam edebilecek.  

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Blacklight: Retribution Platformlar: PC PS4 Geliştirici: Zombie Dağıtıcısı: Perfect World Entertainment Tür: MMO-FPS Çıkış Tarihi: 3 Nisan 2012
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
VFŞL 2019 Kış Mevsimi 5. Haftası Birinci Gün Karşılaşmaları Oynandı! 44 Dk önce IEM Katowice 2019 Ana Elemeleri'nin 3. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı 16 Şubat Hard West Switch'e Geliyor 15 Şubat Resident Evil 2'ye ‘The Ghost Survivors’ Modu Eklendi 15 Şubat Hollow Knight: Silksong İlk Oyunun Kickstarter Destekçilerine Ücretsiz Verilecek 15 Şubat