Blade Runner: Black Lotus Anime Dizisi için ilk Fragman Yayınlandı

25.07.2021 10:57 Mehmet Tandoğan

 
 
Klasik bilim kurgu filmi Blade Runner'a dayanan yeni bir anime dizisi olan Blade Runner: Black Lotus, 2021'in sonbaharında yayınlanmaya başlayacak. Blade Runner 2049 canlı aksiyon filminin yayınlanmasının ardından Lotus, 2018'de duyurulmasına rağmen, hakkında çok az şey biliniyordu. 2021 Comic Con @ Home çevrimiçi etkinliğinde daha fazla detay açığa çıktı. Seri, Adult Swim ve Crunchyroll'un ortak yapımı ile hayranlara sunulacak. Crunchyroll, Twitter hesabı üzerinden dizinin Japonca dublajını da paylaştı.
 
Blade Runner: Black Lotus, Alcon Television Group tarafından geliştiriliyor ve Japonya merkezli CG animasyon stüdyosu Sola Digital Arts tarafından hayat veriliyor.
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 4 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
EA, Seattle'da Yeni Stüdyo Açıyor 19 Ekim Sherlock Holmes: Chapter One için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı 19 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Sonunda Gelecek Oyunlar 19 Ekim 150.000 Dolar Ödül Havuzlu PUBG MOBILE Pro League Türkiye 2. Sezon Heyecanı Sürüyor 19 Ekim Babylon’s Fall Kapalı Beta Özel Yayını 23 Ekim'de Yapılacak 19 Ekim