Bless Unleashed 2021'in Başlarında PC'ye Geliyor

30.06.2020 08:45 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Neowiz ve geliştirici Round8 Studio, oynaması ücretsiz devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu Bless Unleashed PC versiyonunun 2021'in başlarında Steam'e çıkacağını duyurdu.

Oyun ilk olarak 12 Mart 2020'de Xbox One için çıkmıştı.
 
Oyunun tanıtım yazısı ve sistem gereksinimleri:
 

İleri düzeydeki MMO oyuncuları düşünülerek hazırlanmış Bless Unleashed, tanrıların var olduğu ve destansı canavarların sürekli bir tehdit oluşturduğu canlı ve zorlu bir dünyada oyuncuları efsanevi bir çok oyunculu yolculuğa çıkarıyor.
 
Aktif aksiyonlu savaş
Destansı canavarlardan oluşan bir orduya ve diğer oyunculara karşı, aksiyon temelli kaçış özelliğiyle birlikte ustalık gerektiren kombo mekaniklerini içeren derin ve ödüllendirici bir dövüş sistemiyle hayatta kalın. Çevrimiçi oyun için tasarlanmış bir ilerleme sistemi ve tümleşik oyuncuya karşı oyuncu (PVP) modu, her an size görevler ve ödüller sunuyor.

İlginç bir dokunuşa sahip klasik fantezi
Arkana kullanan Mage ve kana susamış Berserker dahil beş klasik fantezi sınıf arasından seçiminizi yapın. Diğer maceracılarla birlikte tanrılar hakkındaki gerçeğin peşinde dünyayı dolaşın ve kutsal bir kişisel dokunuşu deneyimleyin.

Sürükleyici bir fantezi dünyası
Oyuncular, şeytani bir tanrıçanın geri dönüşünü engellemek için çıktıkları yolculukta kutsal sırları keşfederken, zengin bir hikayeye ve komplike bir senaryoya sahip zorlu bir açık dünyaya adımınızı atın.

Bir konsol MMORPG deneyimi
Kapsamlı ve tamamen desteklenen canlı hizmet için baştan tasarlanan oyun, hikayeden dövüşlere ve yetenek ilerlemesine kadar her noktada konsol deneyimi göz önüne alınarak dikkatli bir şekilde geliştirilmiştir.
 
MİNİMUM:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: intel core i5-4430/ AMD FX-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan 
 
ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 580 4GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan


PC versiyonu duyuru fragmanı:

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Bless Unleashed Platformlar: XBOX ONE Geliştirici: Round 8 Studio of Neowiz Dağıtıcısı: Bandai Namco Tür: MMO-RPG Çıkış Tarihi: 12 Mart 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
LCS 2020 Yaz Mevsimi'nin 5. Haftası Tamamlandı 8 Saat önce Civilization VI: Ethiopia İndirilebilir İçeriği 23 Temmuz'da Çıkacak 13 Temmuz LEGO NES Seti Geliyor 13 Temmuz Çizgi Roman Önerisi: Silver Surfer - Ağıt 13 Temmuz Zula Rekabet Turnuvası’nın 6. Sezonu Başlıyor! 13 Temmuz