Blood & Truth Geliştiricisi PS5 Oyunu Üzerinde Çalışıyor

30.12.2020 14:48 Gazali Çetinkaya

 
PlayStation VR özel oyunu Blood & Truth'un geliştiricisi Sony Interactive Entertainment London Studio, yeni bir oyun üzerinde çalışıyor.
 
Görsel efektlerden sorumlu David Skilton'ın LinkedIn profilinde stüdyonun henüz duyurulmamış bir PlayStation 5 oyunu geliştirdiği belirtilmiş.
 
Stüdyonun sitesindeki iş ilanlarında da online programcı aranıyor. "Bir sonraki büyük oyunumuz için online özelliklerin geliştirilmesi gereklidir." yazıyor ve ağ tabanlı fizikler, animasyon sistemleri, oyun mantığı, eşleştirme ve oturum yönetimi gibi unsurlardan bahsedilmiş.
 
Sanal gerçeklik için yapılıp yapılmadığı henüz belli değil. PlayStation 5 şu anda sadece PlayStation VR'ı geriye uyumluluk olarak destekliyor. Sony, PlayStation 5 için ileride yeni bir sanal gerçeklik cihazı çıkabileceğini işaret etmişti. Blood & Truth geliştiricisi de Sony'nin sanal gerçeklik alanına yatırım yapmaya devam edeceğini ifade etmişti.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
PlayStation 5 Platformlar: Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan