Borderlands Game of the Year Enhanced Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz

19.07.2019 20:02 Gazali Çetinkaya

 
2009'da çıkan ödüllü birinci şahıs nişancı / rol yapma oyunu İlk Borderlands'in yenilenmiş sürümü Borderlands Game of the Year Enhanced bu hafta sonu Steam'de oynaması ücretsiz.

Game of the Year Enhanced sürümü yeni silahlar, altın sandıkları ve anahtarları, geliştirilmiş karakter modelleri, ortamlar ve dokular sunuyor. Daha önce çıkmış olan The Zombie Island of Doctor Ned, Mad Moxxi's Underdome Riot, The Secret Armory of General Knoxx ve Claptrap's New Robot Revolution indirilebilir içeriklerini de içeriyor.

Borderlands Game of the Year Enhanced sürümünü şu andan itibaren indirip hafta sonu boyunca oynayabilirsiniz. Denedikten sonra satın almayı düşünürseniz de oyun 22 Temmuz'a kadar %50 indirimle 64,50 TL'den satılacak.

Borderlands Game of the Year Enhanced Steam sayfası 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Borderlands Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Gearbox Software Dağıtıcısı: 2K Games Tür: FPS Çıkış Tarihi: 23 Ekim 2009
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Black Widow, WandaVision ve Falcon & Winter Soldier'dan Yeni Görseller Paylaşıldı 18 Dk önce Haftanın Espor Gündemi: 24 37 Dk önce ESL Pro Lig Sezon 10 Şampiyonu Mousesports Oldu! 08 Aralık Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (9 - 13 Aralık) 08 Aralık The Witcher Dizisinin İki Şarkısı Paylaşıldı 08 Aralık