Borderlands Game of the Year Enhanced Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz

19.07.2019 20:02 Gazali Çetinkaya

 
2009'da çıkan ödüllü birinci şahıs nişancı / rol yapma oyunu İlk Borderlands'in yenilenmiş sürümü Borderlands Game of the Year Enhanced bu hafta sonu Steam'de oynaması ücretsiz.

Game of the Year Enhanced sürümü yeni silahlar, altın sandıkları ve anahtarları, geliştirilmiş karakter modelleri, ortamlar ve dokular sunuyor. Daha önce çıkmış olan The Zombie Island of Doctor Ned, Mad Moxxi's Underdome Riot, The Secret Armory of General Knoxx ve Claptrap's New Robot Revolution indirilebilir içeriklerini de içeriyor.

Borderlands Game of the Year Enhanced sürümünü şu andan itibaren indirip hafta sonu boyunca oynayabilirsiniz. Denedikten sonra satın almayı düşünürseniz de oyun 22 Temmuz'a kadar %50 indirimle 64,50 TL'den satılacak.

Borderlands Game of the Year Enhanced Steam sayfası 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Borderlands Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Gearbox Software Dağıtıcısı: 2K Games Tür: FPS Çıkış Tarihi: 23 Ekim 2009
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PES 2020'ye Euro 2020 DLC'si Gelecek 1 Saat önce Doom: Eternal'ın Tek Kişilik Modunun Kaç Saat Süreceği Açıklandı 1 Saat önce Çok oyunculu Aksiyon Oyunu ReadySet Heroes 1 Ekim'de PS4 için Çıkacak 1 Saat önce Warhammer 40,000: Mechanicus 2020'nin İlk Çeyreğinde PS4, Xbox One ve Switch'e Geliyor 2 Saat önce Strateji Oyunu Knights of Honor II: Sovereign Duyuruldu 2 Saat önce