Breaking Bad: Criminal Elements Mobil için Duyuruldu

11.01.2019 11:42 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı FTX Games ve geliştirici Plamee, Breaking Bad dizisini baz alacak mobil oyun Breaking Bad: Criminal Elements'ı iOS ve Android cihazlar için duyurdu.
 
Oynaması ücretsiz olacak strateji odaklı mobil oyunda oyuncular kendi kristal meth imparatorluğunu kurmaya ve büyütmeye çalışacak. Walter White ve Jesse Pinkman gibi ana karakterlerin yanı sıra Gus Fring, Saul Goodman ve Mike Ehrmantraut gibi diğer popüler karakterler de oyunda görünecek. Oynanış özellikleri henüz detaylandırılmadı.
 
Breaking Bad ve Better Call Saul dizilerinin yaratıcısı Vince Gilligan oyun hakkında şu şekilde konuştu: "FTX Games en az bizim yaratıcı ekibimiz kadar detaylara değer veriyor ve serideki hikaye evreninin otantik bir uzantısını oluşturma konusundaki sözlerinden çok etkilendim. Bunun Breaking Bad karakterleriyle tamamen yeni bir şekilde etkileşime geçmek için eğlenceli bir deneyim olacağını düşünüyorum."
 
Breaking Bad: Criminal Elements'ın bu yılın sonlarında çıkış yapması planlanıyor.

Teaser videoyu Hollywood Reporter üzerinden izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
TOGED'in Yeni Staj Programı Başlıyor 8 Saat önce Su Aygırları, Uzaylılar, Fotoğrafçılık ve Daha Fazlasını Nintendo Labo VR Kiti ile Deneyimleyin 9 Saat önce Noob Saibot Mortal Kombat 11 için Doğrulandı, DLC Karakteri Shang Tsung Duyuruldu 10 Saat önce Bilim Kurgu Hayatta Kalma Korku Oyunu Chernobylite için Kickstarter Kampanyası Başlatılacak 22 Mart Hellboy, Nimue, Gruagach ve Ben Daimio Platform Dövüş Oyunu Brawlhalla'ya Katılıyor 22 Mart