Bulmaca Macera Oyunu Silt, Haziran'da Çıkış Yapacak

13.05.2022 18:27 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Fireshine Games ve geliştirici Spiral Circus, bulmaca macera oyunu Silt'in Haziran ayında çıkış yapacağını duyurdu. Oyun daha önce duyurulan PC sürümünün yanı sıra PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Switch için piyasa sürülecek.
 
Silt, gerçek dışı bir su altı bulmaca macera oyunu. Bu oyunda su altı bölgesinde uzun zamandır unutulmuş gizemleri ortaya çıkarmak için derinlere giden bir dalgıç rolünü üstleneceksin. Bulmacaları çözmek ve karanlığa doğru ilerlemek için mücadeleye başlayacaksın.
 
Doğa, tuhaf biçimlere evrimleşti. Su yüzeyinin altında gizlenen garip organizmaları, keşfedilmemiş harabeleri ve antik makineleri keşfet.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1325890/Silt/
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
F1 Manager 2023'ün Çıkış Tarihi Açıklandı: Yeni Oynanış Fragmanı Geldi 12 Dk önce Yeni ve Büyük Çaplı Jurassic Park Oyunu Geliştiriliyor Olabilir 4 Saat önce 11 yıl sonra yeniden: Diablo 4'ün çıkışı İstanbul'daki lansman partisiyle kutlandı 5 Saat önce Street Fighter 6'dan Büyük Başarı: İlk Haftasında Satışlar 1 Milyonu Aştı 6 Saat önce Remnant II için Yeni Fragman Oyunun Birkaç Bölgesini Tanıtıyor 7 Saat önce
Forumdan Konular
DH'den Haberler