Capcom Yeni Bir Duyuru Hazırlığında [Güncelleme]

15.04.2019 18:35 Gazali Çetinkaya

 
Capcom, yarın Türkiye saati ile 18:00'da "özel bir duyuru" yapacağını açıkladı.

24 saniye uzunluğundaki klip Giga Wing, Darkstalkers: The Night Warriors, Street Fighter 2, Progear, ve Alien vs. Predator oyunlarının arcade kontrolcüsüne yansımasını gösteriyor.
 
Capcom daha önce Capcom Beat’em Up Bundle ve Street Fighter 30th Anniversary Collection gibi arcade koleksiyonları çıkardı ve görünüşe göre bir yenisi daha yolda.

Videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  
 
 
Güncelleme: Nintendo Life'ın isimsiz bir kaynaktan edindiği bilgiye göre, bu duyuru klasik Capcom arcade oyunları ile dolu iki oyunculu tak-çalıştır arcade stick ile ilgili. Rapora göre, orijinal arcade kabinlerinde kullanılan arayüze yakın boyutta bir cihaz ve fiyatı da en fazla £200 olacak. Resmi bir açıklama yapılıncaya kadar bunun bir söylentiden başka bir şey olarak algılanmaması gerektiği unutmayın.  

İlgili İçerik Yorumlar 4 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
VFŞL 2019 Yaz Mevsimi 2. Hafta Birinci Gün Karşılaşmaları Oynandı! 15 Haziran StarLadder Avrupa Minor Elemelerine Katılacak Takımlar Belirlendi 14 Haziran Ninja Theory'nin Yeni Oyunu Bleeding Edge'den İlk Oynanış Görüntüleri 14 Haziran Wolfenstein: Youngblood'da Mikro Ödemeler Sadece Kozmetikler için 14 Haziran Shenmue III Ryo'nun Hikayesini Tamamlamayacak 14 Haziran