Capcom Yeni Bir Duyuru Hazırlığında [Güncelleme]

15.04.2019 18:35 Gazali Çetinkaya

 
Capcom, yarın Türkiye saati ile 18:00'da "özel bir duyuru" yapacağını açıkladı.

24 saniye uzunluğundaki klip Giga Wing, Darkstalkers: The Night Warriors, Street Fighter 2, Progear, ve Alien vs. Predator oyunlarının arcade kontrolcüsüne yansımasını gösteriyor.
 
Capcom daha önce Capcom Beat’em Up Bundle ve Street Fighter 30th Anniversary Collection gibi arcade koleksiyonları çıkardı ve görünüşe göre bir yenisi daha yolda.

Videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  
 
 
Güncelleme: Nintendo Life'ın isimsiz bir kaynaktan edindiği bilgiye göre, bu duyuru klasik Capcom arcade oyunları ile dolu iki oyunculu tak-çalıştır arcade stick ile ilgili. Rapora göre, orijinal arcade kabinlerinde kullanılan arayüze yakın boyutta bir cihaz ve fiyatı da en fazla £200 olacak. Resmi bir açıklama yapılıncaya kadar bunun bir söylentiden başka bir şey olarak algılanmaması gerektiği unutmayın.  

İlgili İçerik Yorumlar 4 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Steel Division 2 Çıkış Tarihi 20 Haziran'a Ertelendi 8 Dk önce MSI 2019 Ön Eleme Kura Çekimi 23 Nisan Tarihinde Gerçekleşecek 21 Nisan OpenAI'ın Yeni Yapay Zekası, İnsanlara Karşı 500. Zaferini Elde Etti! 20 Nisan Sega Genesis / Mega Drive Mini Oyun Listesi 11-20 Duyuruldu 19 Nisan Overwatch'ın Yeni Haritası Havana Teste Açıldı 19 Nisan